Nejvěrnější manželé se narodili v těchto čtyřech znameních: Je mezi nimi také ten váš?

Znamení o nás řeknou někdy víc, než bychom chtěli. Víte, které z nich patří mezi nejvěrnější?

Tato znamení patří mezi nejvěrnější
Tato znamení patří mezi nejvěrnější

Věrnost se v dnešní době stává nedostatkovým zbožím. Navzdory tomu jsou lidé, kteří znají hranice a dokážou být věrní po celý život.

Býk

Pokud máte vedle sebe muže v tomto znamení, potěšíme vás. O býkovi je známo, že ve vztahu a v manželství funguje na sto procent. Zakládá si na dlouhých vztazích, věrnosti, loajálnosti a stabilitě. Býk přemýšlí vždy dopředu a případné problémy se snaží řešit rozumnou cestou.

Rak

Raci jsou všeobecně známí svou schopností milovat až za hrob. Domov a rodina jsou pro muže ve znamení Raka prioritou. Pokud se do vás kdysi zamiloval a vzal si vás, jen těžko vás jen tak bezdůvodně opustí, nebo podvede.

Panna

Muž ve znamení Panny je citlivý, kreativní a nesmírně chápavý. Pokud hledáte životního partnera, který vedle vás zůstane v dobrém i zlém, a kromě jiného vás také podpoří, právě jste ho našly.

Váhy

Klid, harmonie, spravedlnost a věrnost. To všechno nabízí a vyžaduje muž ve znamení Váhy. Můžete mu věřit a spolehnout se na to, že se vašeho manželství nevzdá ani v období problémů. Ačkoli se načas stáhne do samoty, vždy přijde s řešením, které vám oběma pomůže.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem, keen.com

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..