Erotické povídky: Speciální péče „o to dole“ mě připravila o sex…

Alena je krásná tmavovláska, která je na první pohled úplně normální žena. Až na jednu věc.

Posedlost holením připravila Alenu o sex…
Posedlost holením připravila Alenu o sex…

Miluji čistotu. Dokáži zapnout pračku i třikrát za den, bez toho abych se zamyslela nad tím, či je to vlastně potřebné. Miluji osprchované tělo, vůni čisté pokožky, dokonale oholené nohy, ruky, podpaží i rozkrok. Právě na něm si dávám extrémně záležet. Každý večer si nastříkám do dlaně pěnu na holení, kterou si nanáším přímo mezi nohy. Rozetřu ji po stranách pochvy, do oblasti mezi zadkem a vagínou i okolo samotného věnečku. Vyberu novou žiletku a jemně s ní přejíždím po celé mé napěněné broskvičce. Ten pocit, když se kompletně oholím je k nezaplacení.

Dělám to někdy i dvakrát denně, abych byla hladká jako děťátko. Netvrdím, že je to úplně v pořádku, ale nechci prostě vidět žádné vyrůstající chloupky, které by zmařily mou touhu po hedvábné pokožce. To, že jsem dole jako děvčátko se líbí nejen mi, ale i mému milenci, který si vniknutí do voňavé a namydlené pochvy pochvaluje. Někdy ji jen ovoňává a líže. Od Venušina pahorku až po zadek. Vychutnává si její chuť, vůni a testuje její hladkost.

Jednou, když jsme byli na neplánovaném stanování, jsem se nemohla oholit. Měla jsem asi dvoudenní strniště, což se projevilo na přítelově nechuti k sexu. Byla jsem z toho zklamaná a věděla jsem, že pokud situaci rychle nevezmu do vlastních rukou, tak Milan přestane mít chuť na sex a to se mi teda rozhodně nelíbilo. Vzala jsem proto jeho břitvu a rozhodla jsem se, že se oholím stůj co stůj. Nechtěla jsem aby mi „debilní“ chloupky pokazily večer a celkově romantický víkend.

Vzala jsem ostrý nástroj, kterým jsem se snažila zbavit nepříjemného porostu. Měla jsem pocit, že za ty roky jsem už měla pořádnou praxi v holení, ale velmi jsem se mýlila. Pořezala jsem se asi v polovině holení a ta bolest se popisuje jen velmi těžko. Všude najednou byla krev. Pořezala jsem se na dost citlivém místě, z kterého stříkaly proudy krve. Samozřejmě, že jsem na nejbližší dva týdny mohla na jakékoliv dovádění zapomenout. Tak či onak, později jsem zhodnotila, že bych měla s tímto nekonečným holením přestat a raději se měla krotit. Nejen oholená pokožka, ale i sexy oblečení dokáže být vzrušující. Časem jsem přesedlala právě na podvazky, které se příteli líbí a nejsou vůbec nebezpečné.

Za příběh děkujeme čtenářce Aleně.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
FEMINITY

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..