České topmodelce se podařilo to, co žádné jiné: Toto je recept, jak překonat nejhorší

Modelka si v mladém věku prošla trápením, ale to ji ještě více posilnilo a každý den si užívá naplno, protože si váží života. Dnes má 36 a vypadá stejně krásně, mladě a svěže jako před deseti lety. Jak se jí daří udržet si svůj životní elán a krásu v jednom?

Petra Němcová nepochybně patří mezi nejúspěšnější a nejkrásnější modelky, které reprezentují naši vlast
Petra Němcová nepochybně patří mezi nejúspěšnější a nejkrásnější modelky, které reprezentují naši vlast

Zdravý životní styl je tím, v co věří

Petra Němcová nepochybně patří mezi nejúspěšnější a nejkrásnější modelky, které reprezentují naši vlast. Oslňuje všude, kam vejde. Její práce si vyžaduje bezchybný vzhled, tělo a tvář. Petra se o sebe proto příkladně stará. Den nezačne bez ranní rozcvičky a následného posilňování s činkami v tělocvičně. Ale postavu a kondici si ráda udržuje i během. Co se týká stravy, preferuje zdravou a čerstvou stravu, protože je už několik let vegankou, což si vyžaduje určitou disciplínu, která však pro Petru není žádnou obětí. Na sociální síti také mluví, že z nápojů nedá dopustit na čaj, a když má chuť na sladké, dopřeje si i kvalitní tmavou čokoládu. Zdraví je pro ni priorita.

Vyzpovídali jsme Českou Miss Jitku Nováčkovou: Kdy bude svatba a bez čeho si neumí představit svůj život

Život jí naučil neplánovat, ale žít naplno

Petřiným domovem byly víceré světové metropole, ale momentálně je jím New York. Jak se nejednou zmínila, ve své podstatě je dobrodruhem, který miluje cestování, potápění i literaturu. Na Instagramu se přiznala, že v životě se řídí jedním: „Každý den je o vědomých volbách.“ A ona se rozhodla být šťastná. Jak dodala pro britský časopis telegraph.com: „Tragédie, kterou jsem prožila, mě naučila neplánovat. Protože stačí velmi málo, aby žádná budoucnost nebyla. A tak jsem se naučila prožívat každý okamžik naplno. Nikdy nevím, který je ten poslední.“ Ale nebyla to jen tragédie, ale i její babička, na jejíž adresu se na sociální síti vyjádřila: „Ukázala mi tolik dobroty a víry v Boha nebo něčeho, co přinese světlo do našeho života. Mám se ještě co učit o jemnosti i pozitivitě.“

Česká Miss World Andrea Kalousová vás svým vzhledem dostane: Jak se krásce změnil život po vítězství?

Foto:
Archiv P.N. (Instagram)
Zdroj:
FEMINITY

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..