Nej sexy zpěvačka je ztělesněním ženy snů: Dámy, v tomto všem bychom se Rihannou měly inspirovat!

Je mladá, krásná a sexy. To ale není vše, Rihanna má v záloze o mnoho přesvědčivější trumfy než jen pěknou tvářičku.

Tato kráska je snem každého muže, toto na ní milují!
Tato kráska je snem každého muže, toto na ní milují!

Sexice

Rihanna je neskutečně sexy žena! Mohou za to také její křivky - štíhlý pas a vypouklý zadeček. Navzdory tomu, že nepatří k ženám, které disponují velkými prsy, krásná zpěvačka si z toho hlavu nedělá, svou postavu miluje takovou, jaká je a ani na tom nemíní nic měnit. Proč by také měla, vždyť je snem téměř každého muže. Z velké části za to může také její zdravé sebevědomí a vrozená smyslnost.

Spontánní kamarádka

RiRi je žena do nepohody. S ničím se "neštve" a je jí docela jedno, co si o ní kdo myslí. V jednu chvíli je bláznivé děvče a za chvilku zase dračice, která neváhá své zbraně naplno využít. Rihanně nedělá problém věnovat se jen svým známým a mezi svými barbadoskými přáteli se šíří, že je pro ně ochotna udělat doopravdy cokoliv. Dobrá párty bez make-upu nebo šílený festival? Zpěvačka chybět rozhodně nebude a bude s ní zábava jako s žádnou jinou.

Reprezentativní dáma

Opět jiná! Rihanna je ve společnosti dokonalá dáma, která zná dekorum a umí se chovat maximálně na úrovni. V tu chvíli jdou bokem také všechny její neřesti, jako je například kouření marihuany, kterým se čokoládová kráska nikdy netajila. Krásná a elegantní - tak vypadá zpěvačka na společenských událostech, které si vyžadují bonton. 

Něžné děvče, které je potřeba chránit

I když je silná a vyrovnaná, v určitých chvílích je tato kráska také zranitelná a křehká bytost. Od doby, kdy randila s Chrisem Brownem, je oficiálně sama, i když média píšou o jejích milencích, jak na běžícím pásu. I když působí nedobytně i ona potřebuje oporu a objetí. Muži milují silné, ale křehké ženy, které mají jemné nitro.

Vtipná kopa

Srandičky, srandičky... Rihanna nemá problém vystřelit si ani sama ze sebe. Na jejím profilu na sociální síti najdete mnoho fotek, které zpěvačku zachycují ve směšných situacích, jinak než na profi fotkách světoznámých fotografů. Žena, která dokáže přijmout vtip na vlastní adresu a ještě je s ní také zábava? Ideál, který muži vyhledávají a uctívají!

Úspěšná a vlivná hudebnice

Miliony prodaných nosičů, vyprodané stadiony, statistiky, které ji řadí mezi nejvlivnější umělce všech časů. Nezáleží na tom, v čem jste úspěšné, no stále byste na sobě měly pracovat. Zlepšovat se, nacházet nové a nové aktivity, které vás budou posouvat dále. Muži vedle sebe nechtějí mít ženy, které stagnují a jsou na nich závislé. Přesně to je to, čemu se chtějí v životě vyhnout.

Fanynka sportu

RiRi miluje basketbal a americký fotbal. Pravidelně ji můžeme vidět na zápasech povzbuzovat oblíbený tým. Pro muže je žena, která miluje sport, sen. Pokud ještě chlapa také podporuje k lepším výkonům, je to partnerka k nezaplacení, kterou nepotřebují podvádět a nejraději by ji nosili na rukou. Tak co, zkusíte se i vy přiblížit k ideálu?

 

Foto:
Instagram
Zdroj:
FEMINITY

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..