Z těchto zlozvyků muži nikdy nevyrostou: Který z nich vám zvedá tlak nejvíc?

Partnerské vztahy přinášejí mnoho úsměvných, ale i nevysvětlitelných situací a přiznejme si, muži nás nikdy nepřestanou překvapovat. Tyto jejich zlozvyky zná každá z nás.

Mužské zlozvyky, které zná dobře každá z nás
Mužské zlozvyky, které zná dobře každá z nás

Králové

Známe to. Muž se beze slov zvedne, vezme si telefon nebo jiný materiál na čtení a odkráčí tam, kde i králové chodí sami. My zatím uklidíme kuchyň, vypereme, upečeme štrúdl. Chlap se spokojeným výrazem, někdy až pískajíc vyjde z malé místnosti a dá nám polibek. Vědci přišli na to, že lidé stráví sezením na toaletě průměrně téměř sto dní a muži vítězí. Gratulujeme.

Repríza?

Nahánět se za kulatou věcí, která má skončit v bráně a vidět v tom jeden ze smyslů bytí. Bereme, sport je dobrý pro vaše zdraví i pro naše, protože tak máme chvilku pro sebe. Dívat se na to v televizi. Ok, je to pro vás forma psychohygieny. Ale dívat se na ten stejný zápas v repríze, když všichni dobře víme, že jsme vyhráli, prohráli, remízovali? Tato vaše úchylka, zůstane asi navěky pod rouškou tajemnosti.

Uklízejí

Ano také muži jsou pořádkumilovní, někdy až přehnaně. Teď ale není řeč o uklízení nepořádku, ale té posvátné věci v jejich kalhotách. Kolikrát jsme viděli našeho muže s rukou v kalhotách nebo na kalhotách. Při tomto zlozvyku můžeme jen doufat, že to neděláte na veřejnosti, ale jen v kruhu rodiny. 

To tričko

Téměř každý muž, má jedno oblíbené tričko, kterého se nemíní zříci, ani za cenu basy piva. A jako na potvoru, právě to tričko z nevysvětlitelných důvodů my považujeme za nevhodné nejen do společnosti, ale i na doma, dokonce i na tu toaletu. To zvláštní poutu mezi vámi a tou věcí se nám doposud nepodařilo pochopit. 

Věčné děti

Když se chceme objímat a mazlit, na to jste někdy příliš staří. Když přijde na video hry, věk a společenský status jde bokem. Možná to je jen tím, že nerozumíme, proč vás baví porážet armádu zloduchů, stavět obranná místa nebo pěstovat rostliny, když nám na okně zahynula poslední orchidej. 

Žraločí pohled

Tento pohled je typický mužský pohyb očí, když uvidí atraktivní ženu, procházející okolo nich, ale nemohou otočit celou hlavu, protože partnerka se nachází v nebezpečné blízkosti. V tu chvíli si myslí, že my periferně nevidíme jejich vykroucené oko téměř do přímého úhlu. Chlapi, my to vidíme a je od vás vlastně milé, že na nás tak myslíte.

Nakonec musíme podotknout, že my vás máme rády takové, jací jste. Vždyť přece, nikdo není dokonalý, někdo je ale o špetku dokonalejší.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..