Přední čeští a slovenští designéři se svými múzami! Které známé osobnosti jim učarovaly?

Jsou mladí, talentovaní a obklopení nejkrásnějšími ženami domácí scény.

Čeští designéři se svými múzami
Čeští designéři se svými múzami

Lukáš Lindner a Renata Langmannová

Talentovaný návrhář, který svou vlastní značku založil téměř před dvanácti lety, patří mezi nejpopulárnější a také nejoblíbenější designéry domácích hvězd. V jeho modelech můžeme často vidět také Miss Česka z roku 2006, Renatu Langmannovou, která byla také tváří kampaně pro rok 2015.

 

Lukáš Macháček a Monika Bagárová

Další mladý talent, který spojil jméno se známou tváří a udělal velmi dobře. Lukáš Macháček začínal jako Moničin stylista  a nakonec je z něj designér, který krásnou zpěvačku obléká na téměř každou významnou společenskou událost. No Monika neváhá sáhnout po jeho modelech i v soukromí.

Ivana Mentlová a Taťána Kuchařová

Přední česká kožešinářka a designérka prémiové kolekce značky Pietro Fillipi už několik let obléká bývalou Miss World, Taťánu Kuchařovou. Kromě prezentace modelů na různých akcích, byla Taťána donedávna také tváří kolekce oblíbené české designérky.

Michael Kováčik a Aneta Vignerová

Mladý slovenský talent, který kromě návrhářství fušuje i do stylingu, se také nechal okouzlit krásou českých žen. Do oka mu padla Miss z roku 2009, Aneta Vignerová. Sympatickou brunetu můžeme často vidět právě v modelech od Michaela, které jí vždy sednou jako ulité, díky tomu často patří mezi nejlépe oblečené hvězdy akce.

Lukáš Kimlička a Kristína Krajčírová

Tohoto designéra zná asi každý a stejně tak i jeho krásnou múzu, Kristínu. Blondýnka, která v Lukášových modelech doslova září, je vždy nepřehlédnutelná a tím pádem je tím pravým „materiálem“ na múzu. Dvojice, která víří vody slovenské módní scény, patří mezi jejich špičku.

Foto:
Profimedia, Ján Zemiar, Instagram osobností
Zdroj:
rv

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..