Kadeřníci a make-up artisté známých osobností: Kdo se stará o Moniku Bagárovou a ke komu chodí Ben Cristovao?

Kdo stojí za stylovými outfity známých českých osobností, jsme vám prozradili nedávno. Ale kromě krásných šatů, trendy doplňků a módních looků můžeme známé tváře často vídat také s dokonalými účesy a vizáží, kterou mají na svědomí hlavně jejich dvorní kadeřníci a make-up artisté. A kteří to jsou?

Kdo se stará o vlasy a make-up známých tváří?
Kdo se stará o vlasy a make-up známých tváří?

Daniel Pašek a jeho seznam plný hvězdných jmen

Leoš Mareš, Zora Hejdová, Ben Cristovao, Michael Kováčik, Lukáš Lindner... Tak přesně tyto osobnosti má na svědomí právě mladý kadeřník, jehož služeb s radostí využívá mnoho známých českých jmen. Nemůžeme se ale divit. Právě zmíněné hvězdy patří mezi špičku domácí scény a určují trendy, které mnozí s radostí následují. Takže pro kadeřníka je to skutečně reklama k nezaplacení. Ale kromě vlasů zmíněných osobností, můžete obdivovat jeho práci také v magazínech, v kampaních a v salónu v Praze jsou vítáni i „obyčejní“ lidé.

Michal Zapoměl – bojovník za „krásnější vlasy“

Další sympaťák, který má šikovné ruce a vždy spokojenou hvězdnou klientelu. Michal Zapoměl je například dvorním kadeřníkem moderátorky a blogerky Nikol Moravcové. Ano, to je přesně ta, která nás už nějakou dobu oslňuje barevnými vlasovými kreacemi, které má na svědomí také tento kadeřník. Kromě toho spolupracuje také s módními magazíny při focení a stejně tak je k dispozici i běžnému zákazníkovi. Jeho salón můžete najít v Praze a také v Plzni.

 

Work for Elle... @benediktrenc @natali_host_mup @elleczech

A photo posted by Michal Zapoměl (@michalzapomel) on

Nikol Turečková

Make-up artistka a také vlasová stylistka. To je krásná a talentovaná Nikol, jejíž věrnou zákaznicí a také její dobrou kamarádkou je Monika Bagárová. A právě tato zpěvačka je známá dokonalostí, která z ní srší při jakékoli příležitosti. Pokud jste přemýšlely co, resp. kdo za tím je, už to víte.

Foto:
Instagram osobností
Zdroj:
rv

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..