Zjistěte podle partnerova znamení, proč vám to ve vztahu skřípe: Toto vám otevře oči...

To, co si nyní přečtete o vašem bývalém, současném nebo potenciálním partnerovi, vám může odpovědět na vaše otázky. Proč vám to ve vztahu neklape?

To, v jakém znamení jsme se narodili, nám z části ovlivňuje i naše partnerské vztahy...
To, v jakém znamení jsme se narodili, nám z části ovlivňuje i naše partnerské vztahy...

Zamyslely jste se někdy nad tím, proč váš vztah skončil, i když se vám zdálo, že je to na dobré cestě? Zamyslely jste se někdy nad tím, že jste v tom mohly mít prsty i vy? Naše znamení přinášejí charakteristické rysy, které dokážou zamíchat karty ve vztahu.

Tyto naše rysy se vlastně mohou zdát jako pozitivní, například v kariérní oblasti je soutěživost výhodou, ale ve vztahu? Až tak ne...

To, co si nyní přečtete o vašem bývalém, současném nebo potenciálním partnerovi, vám může odpovědět na vaše otázky, proč by váš vztah mohl skřípat.

Beran (21.3.  - 19.4.)

Berani jsou všeobecně velmi nezávislé osoby. Soustředí se na sebe, což je pro ně a pro jejich budoucnost prospěšné. Jsou to milí lidé, ale postupem času je může partner pokládat za otravné, až frustrující. Beranovo impulzivní chování může být ve vztahu problémem, hlavně když se dva snaží o kompromis.

Býk (20.4. – 20.5.)

Povaha a rys typický pro býka, je tvrdohlavost. Partner se u býka postupně stává zoufalým, protože býk se nespokojí se situací, až dokud není, jak se řekne po jeho. Tento fakt může být právě důvodem, proč se býkův vztah může sesypat jako domeček z karet.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Jeden z dominantních rysů blíženců je, že potřebují volnost. Jejich duše i tělo nesnáší pocit stísněnosti a přílišné svázanosti. Mají tendenci nezávazně flirtovat a neštítí se to dělat, ani když jsou v partnerském vztahu. Jsou ideálními partnery pro otevřené vztahy, ale pevná pouta nejsou většinou jejich silná stránka.

Rak (21.6. – 22.7.)

Člověk  ve znamení raka je nezávislý a spoléhá se čistě na sebe. Hned, jak se ale dostane do svazku, ukáže svou příliš ulpívající stránku. Tím, že jim na partnerovi víc a víc záleží, stávají se z nich majetničtí lidé, kteří mají touhu partnera vlastnit. Toto může být velký problém.

Lev (23.7. – 22.8.)

I navzdory tomu, že lvi jsou nejloajálnější partneři, jaké si můžete představit, jejich ego může ve vztahu přinést velké problémy. Jsou schopni pokračovat v hádce, až dokud ji nevyhrají a nezáleží na tom, zda je problém jen banalita nebo velká věc. Pro lvy je tento pocit něco jako zadostiučinění, ale pro jejich partnery rozhodně ne.

Panna (23.8. – 22.9.)

Panny všechno rády analyzují a jsou to velcí skeptici, což je nebezpečná kombinace. Nejen že pochybují o svých vlastních citech, ale pochybují také o citech partnera. Jen malý náznak nejistoty je může přesvědčit o tom, že vztah nemá význam, i když problém může být úplně banální.

Váhy (24.9. – 22.10.)

Váhy jsou samy o sobě úžasné znamení. Nebojí se výzev, dokážou pomoci, a to nejen ve vztahu. Mají tendenci spasitelů, což může být někdy i na škodu. Partner někdy nechce být spasen, což váhy občas nemusí pochopit.

Štír (24.10. – 22.11.)

Štír je loajální a náruživé znamení, což je do vztahu přímo stvořené. Ale stejně jako Rak, mohou po čase vystupovat majetnicky s potřebou partnera vlastnit. Kromě toho, jsou to žárlivci a jejich přílišná kontrola může partnera vyčerpat, což je pro vztah fatální.

Střelec (23. 11. – 21.12.)

Střelci mají rádi dobrodružství, což může někdy přejít až k nezodpovědnosti. Milují zábavu, vzrušení a mají na partnera doopravdy velké nároky, na což vztah může po čase nemile doplatit. Pokud patříte k tomuto znamení, zkuste se tomu vyhnout a smiřte se s tím, že nikdo není dokonalý, nakonec ani vy.

Kozoroh (22. 12. – 20.1.)

Pro toto znamení je typická jejich nedůvěra, respektive, dlouhou dobu jim trvá, než začnou někomu důvěřovat. Nenechají vás vejít do jejich života jen tak, bez toho aby si vás vyzkoušeli ze všech stran. Musíte být doopravdy trpěliví, abyste kozorohovi dokázali vstoupit do srdce a tak i do jejich života. Bohužel, ne každý dokáže být tak trpělivý.

Vodnář (21. 1. – 19.2.)

Šikovní a vtipní, takoví jsou vodnáři. Nebojí se na rovinu říct to, co si myslí. Tato vlastnost je ze začátku vztahu velmi žádaná, vždyť upřímnost nade vše, ale postupem času jejich partnera může odradit. Zkuste si vždy promyslet to, co chcete říct a popřemýšlet nad tím, co to může s druhým člověkem udělat.

Ryby (20.2. – 20.3.)

Velmi emocionální znamení. Může se zdát, že začít si vztah s rybami, je někdy doopravdy pořádná fuška. Často myslí na své ex partnery, i když za to v podstatě nemohou. V některých případech přenášejí jejich očekávání a fantazie z bývalých partnerek na současné partnerky, a to vztahu a partnerovi  vůbec neprospívá.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..