Poznáváte je? Některé české královny krásy se změnily k nepoznání

Na soutěži krásy před lety bodovaly, ale stále patří mezi žádané modelky a šanci uspět by měly i dnes.

Poznáváte je?
Poznáváte je?

Jitka Nováčková

Jméno této sympatické blondýnky se u slovenských sousedů spojuje především se soutěží Česko Slovenská Superstar. Ale doma Jitka Nováčková víří vody již pár let. Do povědomí většiny se zapsala hlavně díky vítězství v roce 2011 a od té doby patří mezi stálice na domácí šoubyznysové scéně. A dlouhonohá modelka by o titul nejkrásnější Češky mohla zabojovat klidně i dnes.

Tereza Chlebovská

Rok 2012 patřil dvaceti pětileté krásce z Krnova, Tereze Chlebovské, která v podobné soutěži uspěla i rok před získáním velkého titulu. Oba úspěchy pootevřely Tereze dveře do světa modelingu, ale také filmu. Vidět jsme ji mohli například v české komedii Martin a Venuše. Ale v současnosti je z ní hlavně moderátorka sportovního programu.

Nepřehlédněte: Česká Miss 2016: Jágrova exmilenka ukázala hříšný dekolt, hvězdou večera byla i Nikol Švantnerová

Gabriela Kratochvílová

Na to, aby z vás mohla být královna krásy, nepotřebujete mít dlouhou a hustou hřívu. Uspět mohou i krátkovlasé ženy. Důkazem je vítězství Gabriely Kratochvílové z roku 2013, která právě díky tomu, že byla „jiná“ poutala pozornost ještě víc. A upoutala také tvůrce filmu Bony a Klid 2, kde si mohla tato krásná hnědovláska otestovat své herecké schopnosti.

Přečtěte si: Jsou krásné, úspěšné a zamilované: České krásky ví, jak si ulovit pana Božského!

Renata Langmannová

Největší proměnou si prošla Renata Langmannová, která na soutěži uspěla přesně před deseti lety. Ale i navzdory dlouhé době a množství nových vítězek, patří Renata stále mezi vyhledávané modelky doma i v zahraničí. A pokud by se do soutěže rozhodla jít dnes, určitě by opět uspěla.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
rv

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..