VIDEO: Úchvatná Monika Bagárová v centru pozornosti: Víme, kdo a co ji momentálně zaměstnává nejvíce

18.02.2016  |     |  
| Viac

Mladá zpěvačka, která se do povědomí diváků zapsala hlavně účinkováním v show Česko-Slovenská Superstar, nám v rozhovoru prozradila, na co všechno se její fanoušci v nejbližších měsících mohou těšit.

Moniku Bagárovou jsme zastihli na Česko-Slovenském plese v Praze, na který dorazila ve společnosti svého dvorního návrháře a stylisty Lukáše Macháčka a hairstylisty Mária Nguyena. A jako vždy, i na této události zářila dvaceti jedna letá hvězda mezi všemi známými tvářemi nejvýrazněji. Dopomohly jí k tomu hlavně rafinované šaty z dílny zmíněného návrháře, se kterým Monika poslední dobou také usilovně pracuje na přípravách společné módní kolekce. A jaká bude? „Bude to jednoduchost, rafinovanost, krásné střihy... Přijde si na své i člověk, který má rád sportovnější módu, ale také elegantní,“ upřesňuje detaily o kolekci rodačka z Brna, která zároveň dodala, že do prodeje se kolekce dostane v dubnu a zakoupit ji bude možné na jejích stránkách, nebo v e-shopu www.mconcept.cz, v obchodě Jinylevel v Praze, ale pravděpodobně také v Brně a Bratislavě.

Kromě toho se její fanoušci mohou těšit také na hudební novinky. „Co se týče hudby, aktuálně mám letět do L.A. natáčet skladbu s americkými producenty, dále plánujeme na jaro turné, nový videoklip a další věci, které nemohu prozradit, ale bude toho hodně,“ dodává s úsměvem talentovaná umělkyně. 


VIDEO: Krásná zpěvačka Monika Bagárová připravuje pro své fanoušky hned několik překvapení

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus