Vyzpovídali jsme Českou Miss Jitku Nováčkovou: Kdy bude svatba a bez čeho si neumí představit svůj život

Jitka Nováčková si i díky soutěži Česká Miss může plnit své sny. Ale přihlásila by se do ní rodačka z Českých Budějovic i dnes?

Moderátorka posledního ročníku Česko-Slovenské Superstar
Moderátorka posledního ročníku Česko-Slovenské Superstar

Už tomu bude pět let, co si se stala miss. Myslíš, že právě tato soutěž byla v tvojí kariéře přelomová?

Ano, určitě. Nikdy bych nebyla tam, kde jsem teď a ani tím, kým jsem. Po soutěži jsem odletěla na měsíc do Ameriky na hereckou školu, poté na měsíc do Brazílie na soutěž Miss Universe. A pak znovu New York, tak to celé začalo. Teď cestuji nejčastěji a zároveň nejraději do Německa a vracím se domů do Prahy.

Přihlásila by ses do ní i dnes? 

Dnes ve svých čtyřiadvaceti letech už asi ne, myslím, že za těch pět let bych měla vyšlapanou už jinou životní cestu. Ale pokud by mi bylo znovu devatenáct, tak určitě ano.

Po letech v modelingu si se začala objevovat na televizních obrazovkách v soutěži Česko-Slovenská Superstar. Toužila si po kariéře moderátorky vždy, nebo to přišlo spontánně...?

Vždycky mě bavilo mluvit, baví mě dělat rozhovory. Při nich jsem to „já“ a ne jen obrázek na fotce. Moderování Superstar pro mě bylo splnění snu, ale zároveň zatím největší výzva.

Máš v plánu v této kariéře pokračovat, nebo ti zatím „stačí“ modeling?

Kombinuji obojí. Po skoro půl roce věnovanému Superstar jsem po jejím skončení odletěla do Německa. Potřebovala jsem změnu, a i když jsem tam byla pracovně, tak si také trochu odpočinout. Vrátila jsem se teprve před několika dny. Nedokázala bych se ani jednoho vzdát. 

Bez kterých beauty produktů si neumíš představit den?

Odličovací vody Sensibio od Biodermy, krému La Roche Posay Effaclar a parfému Ralph Lauren Ralph.

Tělo je v podstatě tvým živobytím. Patříš mezi ty šťastné, které můžou děkovat za postavu genetice, nebo musíš na sobě makat?

Tak z poloviny. Dříve jsem se hlídat nemusela, teď už si omáčky s knedlíkem denně nedávám. Bez sportu si život už také nedokážu představit. Myslím, že člověk by si měl sebe vážit a starat se o sebe. I proto například miluji vaření.

Jako modelka přicházíš do kontaktu s mnoha značkami a designéry, na kterou „zakázku“ vzpomínáš nejraději a naopak, stalo se ti někdy, že si se na práci chtěla vykašlat?

Baví mě fittingy značky Boss Women přímo s hlavním designérem Jasonem Wu. On je velmi inspirativní. A vykašlat? I to se stává často, jako v každé práci.

Patříš mezi ženy, které podléhají módním výstřelkům?

Inspiruju se trendy, ale koupím si jen ty, které mě vystihují. Kdy cítím, že jsem to já. Třeba široké kalhoty culotte do půlky lýtek k nízkým botám to nikdy nebudou.

Momentálně tě modeling zaměstnává non-stop. Kde se ale vidíš za pět let?

S mou prací člověk nemůže plánovat moc dopředu. Byla bych ráda, kdyby všechno zůstalo tak, jak je to v současnosti.

A co vztahy? Svatba, rodina? Plánuješ nějaké velké změny ve svém osobním životě? 

Mám tři roky přítele a jsem šťastná. Na svatbu ani založení rodiny vůbec nepomýšlíme. Ale kdo ví, co bude za pár let.

 

Foto:
Profimedia, Instagram.com/jitkanovackova
Zdroj:
rv

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..