Krásná Monika Bagárová v roli návrhářky: Takto dopadla první spolupráce s Lukášem Macháčkem

Dlouhé měsíce se Monika Bagárová se svým stylistou a především návrhářem Lukášem Macháčkem snažila navnadit fanoušky na jejich připravovanou společnou kolekci.

Od první zprávy na Whats appu až po samotné focení kampaně uběhlo téměř půl roku
Od první zprávy na Whats appu až po samotné focení kampaně uběhlo téměř půl roku

Od první zprávy na Whats appu až po samotné focení kampaně uběhlo téměř půl roku. Ale kdo si počká, ten se dočká. A tak jsme se i my konečně dočkali kolekce, na kterou jsme byli velmi zvědaví. Jak vznikala, kde její tvůrci hledali inspiraci a zda jde jen o jednorázovou spolupráci, jsme se na focení kampaně zeptali přímo Moniky a Lukáše.

Přečtěte si: Přední čeští a slovenští designéři se svými múzami! Které známé osobnosti jim učarovaly?

 

„Rafinovanost, jednoduchost a spojení mě a Lukáše,“ přesně tak nám charakterizovala společný projekt krásná zpěvačka Monika Bagárová, která inspiraci pro svůj návrhářský počin čerpala z celého světa, ale rozhodně chtěla vytvořit také něco originálního. „Já jsem předložila nějaký nápad a Lukáš se do toho snažil vložit i kus sebe. Ale zároveň jsme tomu chtěli dodat jakýsi feeling hudby. Na mnoha kouscích se dokonce nachází nápis Feel the music,“ upřesňuje nám proces spolupráce během focení kampaně rodačka z Brna, která nám prozradila i které kousky z MBLM Collection se staly jejími nejoblíbenějšími. „Určitě spodní prádlo/plavky, které se dají různě kombinovat. Nafotili jsme s těmito kousky pro inspiraci také mnoho looků“. 

Mohlo by vás zajímat: Kadeřníci a make-up artisté známých osobností: Kdo se stará o Moniku Bagárovou a ke komu chodí Ben Cristovao?


„Kolekce je pro všechny, je velmi rozsáhlá, nachází se v ní kousky od spodního prádla až po večerní šaty. Modely jsou převážně v černé, tělové, khaki, šedé, pudrově růžové a je v ní také pár unisex kousků, takže si něco můžou vybrat i muži...,“ představuje kolekci Lukáš, který tvoří své vlastní kreace už několik let a do tohoto projektu šel na popud Moniky. I když mladá zpěvačka připisuje zásluhy za výsledný efekt spíše jemu, on přiznává, že angažování obou bylo vyvážené. Inspiraci našli právě v ikonách, které Monika obdivuje -  Beyoncé, Rihanna a Ciara, ale stejně tak i v street stylu za velkou louží.

Nepřehlédněte: VIDEO: Úchvatná Monika Bagárová v centru pozornosti: Víme, kdo a co ji momentálně zaměstnává nejvíce


Jelikož mnoho nápadů ještě mají oba dva v hlavě, Lukáš a Monika doufají, že jejich první spolupráce tohoto typu bude natolik úspěšná, že se již brzy dočkáme také další kolekce. Prodej této bude spuštěn již za pár dní, třicátého dubna v eshopu mconcept.cz. Kousky si ale budete moci zakoupit také v prodejně Jineylevel v centru Prahy. 

Kromě módy je pro Moniku vášní číslo jedna stále hudba. A i tady má pro fanoušky malé překvapení. Jen před pár dny dokončila natáčení videoklipu k písni Žít tu chvílí, na které spolupracovala také s Matějem Vávrou. A do měsíce bychom se prý měli dočkat i jeho premiéry...

Foto:
Instagram.com/bagarovamonika,mblmcollection,
Zdroj:
rv

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..