Kontroverzní Nela Slováková na Slovensku hýří vody: Je za tím její láska, tento Slovák!

Určitě si vzpomínáte na Nelu Slovákovou, výherkyni soutěže Hotel Paradise. Tato Češka s prořízlým jazykem se ale kromě výhry pyšní také svým novým objevem. Je jím bohatý slovenský podnikatel.

Nela Slováková prožívá po boku podnikatele to nejkrásnější a nejluxusnější období
Nela Slováková prožívá po boku podnikatele to nejkrásnější a nejluxusnější období

Dvaceti šestiletá kráska, která pochází z Brna, byla snem mnoha chlapů již během účinkování v reality show, dnes ale její hvězdné tělo patří pěknému milionáři Martinovi. Ten je, mimochodem, Slovák!

Mohlo by vás zajímat: Novou kolekci Moniky Bagárové a Lukáše Macháčka přišla podpořit Simona Krainová i úřadující česká Miss World

Dokonalá Barbie

Nela, která si odjakživa říká a dělá, co chce, nově hýří vody na Slovensku, kde si našla přítele. Nejde ale o žádného obyčejného studenta, ale o milionáře z Trenčianských Teplic, o kterém chce tato blondýnka s prořízlým jazykem prozradit co nejméně. Z fotek, které ale plavovláska přidává na sociální síť, je ale zřejmé, že dvojice je maximálně zamilovaná a lásku si užívá plnými doušky.

Okázalá lovestory

Výlet vlastním letadlem do Venice, kytice růží a mnoho mnoho jiných dárečků, udělaly z kontroverzní soutěžící reality show nejšťastnější ženu pod sluncem. Martinovi, neboť to je o pěkném podnikateli z Trenčianských Teplic známo, imponuje, že je Nela svá a každému na rovinu řekne, co si myslí. O jejím hříšném zadečku a těle ani nemluvě. O blondýnce z Brna je známo, že vždy dosáhne toho, co si umíní. A život v luxusu po boku pěkného a bohatého chlapa, je snem asi každé ženy. Nele se daří žít život přesně podle svých představ!

Nepřehlédněte: Topmodelka Zuzana Stráská o top momentech své kariéry i nové roli ambasadorky soutěže Elite Model Look

Foto:
Instagram.com/nelaslovakova/
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..