Erotické povídky: Záhadné telefonáty mé přítelkyně se vysvětlily a zjistil jsem, že v tom nejsem sám...

V práci jí dali firemní telefon, který si brala všude s sebou...

Časem se Lenka ale začala s Lucií scházet stále častěji
Časem se Lenka ale začala s Lucií scházet stále častěji

Nikdy jsem nepatřil k žárlivým typům. Lence jsem důvěřoval, tak, jak jsem cítil důvěru od ní. Jediné čeho jsem se trochu bál bylo, že mi karma vrátí to, co jsem udělal. Lenka byla zasnoubená, když jsem se do ní zamiloval. Měla přítele již více než čtyři roky. Nechtěl jsem pokazit to, co oni dva budovali tak dlouhou dobu, ale city byly silnější než já. 

Mohlo by vás zajímat: Jediná noc s cizincem mi pokazila celý život: Měla jsem krásnou rodinu, ale poté se vše změnilo

 

S mojí přítelkyní jsme spolu byli rok a půl, než jsem začal něco tušit. Začala se stále více scházet se svou dávnou kamarádkou z dětství. Nejprve byly tyto schůzky normální, kamarádské. Dokonce jsem s nimi častokrát seděl na kávě a rozebírali jsme všechno možné i nemožné. 

Časem se ale Lenka začala s Lucií scházet stále častěji a já jsem už na schůzky nebyl pozván a nebyl jsem tam ani vítán. Myslel jsem si stále, že se prostě holky potřebují sejít a probrat čistě ženské záležitosti bez mužských připomínek. 

Sledoval jsem ji

Přítelkyně měla ale stále častěji neplánované odchody z domu. Jednou musí jít něco koupit, poté musí jít k doktorovi, jindy to byla návštěva rodiny, na kterou jsem ale nemohl jít s ní. 

V práci jí dali firemní telefon, který si brala všude s sebou. Z té stejné práce, ze které začala domů chodit dřív, někdy do ní ani nešla, řekla, že bude pracovat z domu. 

Nepřehlédněte: Peníze z manželova účtu odcházely každý měsíc: Nikdy byste nevěřili, co se za tím skrývalo...

Tohle vše se mi zdálo stále méně a méně. Jednou, když musela Lenka znovu někam nečekaně odejít, šel jsem za ní a sledoval, kam jde. Řekla mi jen, že si jde koupit nějaké věci do drogerie. Vyběhla rychle ven a utíkala k první lavičce. Já jsem se schovával, jen aby mě náhodou neviděla. Sedla si na lavičku a zvedla nový firemní telefon. Byl jsem rovnou za ní, už mi bylo jedno, zda mě uvidí, nebo ne. Slyšel jsem, jak do telefonu říká, že chce dotyčného v telefonu orálně ukojit. Že mu chce hryzat bradavky a dát si ho na obojek. Chce mu dávat facky tak, jak si to zaslouží. Nevěřil jsem, že něco takového může z jejích úst vůbec vyjít. 

Neviděla mě. Šel jsem zpět domů a ona přišla asi za patnáct minut. Když přišla domů, tvářil jsem se, jakoby se nic nestalo. Když byla ve sprše, opsal jsem si číslo. Nevěděl jsem, zda tam mám volat, ale můj hněv mě k tomu přinutil. Zavolal jsem tam a ozval se muž, dokonce řekl své jméno a firmu. Právě asi volal z firemního telefonu, tak jsem této informace využil.

Přečtěte si: „Doggy style“: Oblíbená poloha mužů, u které oba dva zapomenete na něžnou romantiku

Různé ženy

Šel jsem do té firmy, kterou mi řekl a ptal jsem se na jeho jméno. Když přišel z kanceláře pan v obleku, zavolal jsem si ho tam, kde nebyli lidé. Zeptal jsem se ho, co ten telefonát měl znamenat. On mi s klidným hlasem vysvětlil, že dostal toto číslo od své známé Lucie, která mu dává čísla na různé ženy. Že když mám chuť například na starší milfky, tak mi může dát nějaké kontakty. Odešel jsem domů. 

Ještě v ten týden jsem zjistil jméno přítele Lucie a řekl mu, v čem má jeho přítelkyně prsty. On byl asi tak překvapený jako já. Moje přítelkyně přes telefon ukájela neznámé muže, dokonce odešla ze své práce. Tento telefon tedy firemní byl, ale pro jiné povolání. Rozešli jsme se, i když mi Lenka slibovala, že s tím skončí. Ale pokud mi byla schopná lhát tak dlouhou dobu, udělá to i znovu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..