Bruneta nebo blondýnky: Které jsou v čem lepší, pokud jde o postelové zážitky, nebo které jsou více nevěrné?

Nový průzkum prozrazuje i to, zda jsou v posteli lepší brunetky nebo blondýny, které jsou více nevěrné, nebo i to, se kterými prožijete lepší rande. Něco se dozvíte také o mužských preferencích...

Brunetky jsou ty, se kterými je prý v posteli největší zábava
Brunetky jsou ty, se kterými je prý v posteli největší zábava

Nové závěry nejen o souvislosti mezi barvou vlasů a nevěrou, nebo aktivitě v posteli a vztazích všeobecně, vyplývají z průzkumu, který uskutečnila zahraniční seznamka na internetovém portálu, IllicitEncouters.com, na vzorku 1000 lidí. Jak to tedy dopadlo? 

Nepřehlédněte: Velikost jen jedné věci, ovlivňuje sexuální život u mužů i žen: Jde o tohle!

Které jsou nejvíce nevěrné? 

Z daného průzkumu jasně vyplynulo, že blondýnky jsou pro muže ty, u kterých je pravděpodobnější, že budou podvádět. Myslí si to více než polovina respondentů, konkrétně 54 %. Za nimi následují brunetky (26 %), po nich zase černovlásky (12 %)  a zrzky (8 %). Abychom ale prozradili na blondýnky i něco pozitivního, většina mužů je považuje za atraktivnější. 

Které jsou lepší milenky? 

Atraktivní blondýnky nevěrnice byly zároveň lidmi vyhodnoceny také jako ty, které jsou v posteli méně aktivní. Myslí si to 58 % lidí, kteří se průzkumu zúčastnili. Brunetky jsou ty, se kterými je prý v posteli největší zábava. Takto to vyplývá ze zkušeností dotázaných. Kromě toho jsou ale brunety považovány také za ty, se kterými prožijete smysluplné rande a nebudete se nudit. 

Přečtěte si: Stačila tato situace a můj partner se vrátil ke své bývalé: Svého chování dodnes lituji

Se kterými je v posteli a mimo ni více zábavy? 

Z průzkumu také vyplynulo, že 91 % dotázaných si myslí, že prioritou a velkou devízou u partnera je smysl pro humor. Ve skutečnosti až čtvrtina žen přiznala, že by se vyspala s mužem, který ji sice až tak nepřitahuje, ale je s ním zábava a dokáže ji rozesmát. Dokonce průzkum prokázal i to, že podle dotázaných, partner, se kterým je v posteli zábava, je hrozný tanečník. 

Další zajímavosti

Více než třetina dotázaných (36 %) na základě svých zkušeností potvrdila, že navenek plaší lidé, jsou za dveřmi ložnice úplně jiní, o mnoho vášnivější než ti navenek společenštější. Muži zase připustili, že myslí na sex i po letech vztahu častěji než žena. Ta podle nich po nějakém čase sklouzne do stereotypu.

Mohlo by vás zajímat: Podvedené ženy mají jednu společnou vlastnost: Toto spojuje ženy, které muži podvedli

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG, dailymail.com, IllicitEncounters.com

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..