Ženy s tímto rysem ve tváři dosahují o mnoho silnějšího orgasmu: Patříte k nim i vy?

...a právě tento rys je spojen s vaším orgasmem.

Tak milé dámy, nyní se podívejte do zrcadla a všimněte si malé prohlubinky pod vaším nosem
Tak milé dámy, nyní se podívejte do zrcadla a všimněte si malé prohlubinky pod vaším nosem

Mnoho z nás se domnívá, že orgasmus a sex jako takový se pojí jen s našimi genitáliemi. Pravda ale je, že na těle máme mnoho erotogenních bodů, díky kterým jsou někteří z nás dokonce schopni vyvrcholit. Před nedávnem jsme vám v článku 7 faktů o bradavkách, které by měly ženy, ale i muži vědět prozradili, že vyvrcholit se dá také stimulací bradavek.

Mohlo by vás zajímat: Bruneta nebo blondýnky: Které jsou v čem lepší, pokud jde o postelové zážitky, nebo které jsou více nevěrné?

Jejich tvar

Ukázalo se, že co dočinění s ženským orgasmem má také jeden malý, téměř nepatrný rys na našich tvářích a jen těžko byste uhádly, který to je.

Tak a nyní se podívejte do zrcadla a všimněte si malé prohlubinky pod vaším nosem. Tato prohlubina vede k vašim rtům a v podstatě určuje jejich tvar. Pokud máte rty, které mají tvar jakoby dvou stříšek, jsou tedy vykrojeny do špičatých tvarů, patříte k těm šťastlivým. Právě tento rys je spojen s vaším orgasmem. Čím více jsou stříšky ostřejší, tím větší orgasmus prožíváte a naopak, pokud máte horní ret rovný, bez vykrojení, není to dobrý signál. Ženské pysky, se tedy pravděpodobně pysky nenazývají jen tak náhodně, protože se rty toho mají mnoho společného a jsou dokonce propojené.

Stříška

Pokud si dámy nejste jisté, zda jsou vaše rty právě v tomto stříškovém tvaru, zkuste si je nalíčit výraznou červenou rtěnkou, našpulte vaše ústa do zrcadla a pokud tam uvidíte tvar á la Kate Moss, nebo Rihanna, tak jste to vyhrály. Zatímco například tvar rtů á la Beyonce, velký orgasmus nepředurčuje.

Tak dámy, jaký je ten váš tvar?

Přečtěte si: Velikost jen jedné věci, ovlivňuje sexuální život u mužů i žen: Jde o tohle!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..