Erotické povídky: Z tohoto důvodu jsem byla manželovi nevěrná a myslím, že v tom nejsem sama

Když jeden na druhého nemá čas, je to začátek konce...

Každý víkend strávený bez něj jsem brala jako daň za to, že manžel konečně dělá to, co chce
Každý víkend strávený bez něj jsem brala jako daň za to, že manžel konečně dělá to, co chce

Měl to být pro nás nový začátek. Poté, co jsme si koupili dům, po kterém jsme tak dlouho toužili, přišla manželovi výhodná pracovní nabídka. Oba dva jsme věděli, že ho to bude stát hodně času, cestování, ale mělo to tak být první dva roky. Já jsem se nastavila na mód, ve kterém jsem si volný čas bez něj vyplňovala návštěvou rodiny, přátel, našla jsem zálibu v plávání.

Každý víkend strávený bez něj jsem brala jako daň za to, že manžel konečně dělá to, co chce a za slušné peníze. Já jsem mohla zaměstnání nechat tak, ale neudělala jsem to, protože nejsem rozená žena v domácnosti. Tím pádem se posunul také termín, kdy jsme se chtěli bavit o dětech. Chtěli jsme počkat pár let, ale Milanova zaneprázdněnost to oddálila ještě o nějakých pár let navíc.

Přečtěte si: Erotické povídky: Záhadné telefonáty mé přítelkyně se vysvětlily a zjistil jsem, že v tom nejsem sám...

Samota

Milovala jsem svého muže. Nikdy, za celý můj život jsem partnera nepodvedla, protože to je pro mě zrada, která se neodpouští. Milana jsem viděla poslední rok, když vstával do práce a když z práce přicházel. Měla jsem toho na srdci hodně, ale nejbližšímu člověku, kterého jsem milovala, jsem se s mými myšlenkami nemohla svěřit, protože jednoduše nebylo kdy. Jeho neustálé telefonáty, i během volného času, kterého jsme spolu trávili tak málo, mi začaly přerůstat přes hlavu. Už jen na tón jeho zvonění jsem dostala alergii a kdykoli jsem ho slyšela, z místnosti jsem raději odešla.
Samozřejmě, že jsme se o tom bavili, ale na řešení nebyl čas. Samu sebe jsem přesvědčovala, že vždyť mám milujícího manžela, který je úžasný a inteligentní a vtipný a vážila jsem si ho za vše, co dokázal. Začala jsem se scházet s jeho bratrem. Byly to schůzky, kdy jsme si oba dva postěžovali na práci, na naše bolavé části těla, na politiku, prostě jednoduše přítel do deště. Ale  v jeden večer, kdy jsme začali rozebírat naše rodinné vztahy, z Milanova bratra vyšla věta, kterou jsem nečekala. „Nechápu, že si to s ním tak dlouho vydržela, já bych v takovém vztahu žít nemohl.“ Po tomto večeru jsem šla spát do prázdné postele, protože Milan usnul na gauči v obýváku. 

Mohlo by vás zajímat: Erotické povídky: Z divoké párty si nic nepamatuji, ráno jsem ale našla nepříjemný důkaz o...

Začátek konce

S Milanovým bratrem jsem se týden na to opět setkala a při setkání jsem se rovnou rozplakala. Řekla jsem mu vše, co mě trápí, že to, co mi řekl, je pravda. Vyspali jsme se spolu. Stalo se to u něj na terase a cítila jsem se jako teenager, který porušuje všechna pravidla. Oba dva jsme byli zadaní, ale on s manželkou žil v odloučení.  
Když jeden na druhého nemá čas, je to začátek konce. Mezi mnou a mým manželem  nikdy nebyl konflikt, nebyl na to čas, a proto naše manželství ztroskotalo. Po nevěře jsem se manželovi přiznala. S Milanovým bratrem jsem zůstala těhotná. Po jednom večeru, se mi obrátil život vzhůru nohama. S manželem jsme se rozvedli. On se svým bratrem již dva roky nemluví, ale já mám rodinu, partnera, který je opravdu při mě a jsem konečně šťastná, i když to bylo na úkor štěstí mého bývalého manžela.

Nepřehlédněte: Erotické povídky: Můj muž se nevzruší jinak než když mám...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..