Zajímavý důvod, kvůli kterému muži nepoužívají kondom: Zažili jste to již i vy?

...muži mají menší tendenci použít kondom, pokud spí s ženou, kterou považují za...

A přesně Patrik patří k té drtivé většině mužů, kteří přemýšlí podobně
A přesně Patrik patří k té drtivé většině mužů, kteří přemýšlí podobně

Zajímavé, jak muži smýšlí. Předtím, než se dozvíte, co stojí za tajemstvím, kdy muži kondom raději použijí a kdy tuto věcičku vynechají, přečtěte si příspěvky třech mužů, kteří se ke „kondomové“ problematice bez okolků vyjádřili.

 
„Vždy ho mám u sebe. Jistota je kulomet. Možná patřím k prudérním mužům, nebo si spíše jen vážím svého života, ale bez kondomu bych se s ženou nevyspal. Ani na prvním, ani na druhém, ani na desátém rande. Na to, abych dokázal ženě důvěřovat a spát s ní bez ochrany, ji potřebuji znát dlouhodobě a věřit jí,“ prozradil svůj názor třicetidvou letý Jan. 

Přečtěte si: Manželova služební cesta v sobě skrývala kruté tajemství: Tohohle jsem si nevšimla!

Druhý, ne až tak zásadový názor má Erik (30). „Někdy se tomu nedá zabránit a u některých žen mi vytáhnout kondom bylo dokonce trošku trapné. Jednou se na mě jedna dotyčná, se kterou jsem byl dvakrát venku, a potřetí jsme skončili v posteli, urazila. Řekla, že pokud jí nevěřím, tak to nemá význam. Já jsem kondom zahodil a risknul to i bez něj. Mám pocit, že někdy jsou to spíš ženy, které tuto ochranu příliš nezastávají, a to je chyba.“
 

 „Přiznám se vám, že kondom jsem použil asi tak v 50 % z mých sexuálních zážitků. Stalo se mi, že i s neznámou ženou, se kterou jsem se seznámil a ještě v ten večer vyspal, jsem ochranu nepoužil a vůbec mě svědomí nehryzalo. Je ale pravda, že čím byla žena krásnější, tím menší jsem měl potřebu kondom použít,“ řekl třicetisedmi letý Patrik.

Mohlo by vás zajímat: Byla jsem jeho milenkou, ale poté nastal zvrat: Díky tomuto kroku mě vyměnil za svou bývalou manželku

Tak, jak to je?

A přesně Patrik patří k té drtivé většině mužů, kteří přemýšlí podobně. Bylo totiž dokázáno, že muži mají menší tendenci použít kondom, pokud spí s ženou, kterou považují za skutečně atraktivní. Tedy, pokud jste všeobecně považována za atraktivní ženu, muž pravděpodobně nebude mít potřebu sáhnout po kondomu. Naopak, pokud nejste úplně jeho typ, kondom téměř určitě použije. Je to tedy otázka sympatií, ne až tak logického myšlení. V každém případě, takové věci nejsou žádná „sranda“, a jak se říká, „better safe than sorry“, ochranu používejte vždy, neboť pěkná tvářička není zárukou ničeho.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm, stylecaster.com

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..