Superschopnosti při sexu, které má jen malé procento žen. Muži, chtěli byste takovou?

Toto je jen pár případů, kdy ženy v posteli překvapily.

Naši čtenáři již měli tu čest takové ženy potkat a v některých případech zůstali opravdu překvapeni
Naši čtenáři již měli tu čest takové ženy potkat a v některých případech zůstali opravdu překvapeni

Kromě toho, že ženy disponují různými superschopnostmi i v běžném životě, některé z nich dokážou „velké“ věci také během sexu. Naši čtenáři již měli tu čest takové ženy potkat a v některých případech zůstali opravdu překvapeni, co jejich partnerky se svým tělem dokážou dělat. Toto je jen pár případů, kdy ženy v posteli překvapily.

Rekordy

Vláďa, který před pár lety chodil se svou o šest let mladší přítelkyní, zůstal již po prvním sexu opravdu příjemně překvapen. „Moje bývalá přítelkyně byla orgasmová rekordmanka. Během půl hodiny sexu měla orgasmus i patnáctkrát. Ze začátku jsem si myslel, že to předstírá, abych se cítil výjimečně, ale postupně jsem pochopil, že nic nepředstírá. Jednoduše dostala orgasmus při téměř každém prudším pohybu, který jsem udělal. Bylo to zajímavé, kdyby přitom tak nevřískala.“

Duo

Něco podobného zažil také Petr, jehož přítelkyně dosahuje orgasmu, také poměrně často. Kromě toho ale dokáže ještě něco jiného. Ona pro uspokojení potřebuje, aby v ní byl nejen partnerův úd, ale také vibrátor, jinak rozkoš nepociťuje. Jakmile jsou v její vagíně dva objekty, dokáže dosáhnout orgasmus i víckrát za sebou.

Mohlo by vás zajímat: Bruneta nebo blondýnky: Které jsou v čem lepší, pokud jde o postelové zážitky, nebo které jsou více nevěrné?

Tekutina

Další zkušenost a schopnost nám řekla samotná žena, která má pocit, že tato její schopnost je současně také prokletím. „Při sexu mám takový orgasmus, že až stříkám a děje se mi to často, i v tu chvíli, kdy bych nechtěla, aby se to dělo. V některých situacích je to jednoduše nepříjemné. Například, když si chci dát rychlovku se svým přítelem někde v autě a poté je od toho zapatlaný i on i já a také auto,“ svěřila se nám dvaceti devítiletá Kateřina.

Hadí žena

Něco příjemnějšího se svou přítelkyní zažíval Milan, který si sex s ní nemohl vynachválit. „Moje přítelkyně byla gymnastka a dokázala se dát do takových poloh, že jsem byl vzrušený už jen pohledem na ni. Málokterá žena má takovou výdrž a takové pohybové schopnosti, jako měla ona. Rozešli jsme se, protože jsem zjistil, že takovou hadí show dělá také dalším kromě mě.“

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..