Muži, kteří mají toto povolání, jsou v sexu opravdu jiní: Toto jsem ještě s nikým nezažila

Lukáš se mi líbil již delší dobu. Mám po třicítce a on o pět let méně…

Nevinný umělec se změnil na…
Nevinný umělec se změnil na…

Právě kvůli jeho věku jsem se o nic nepokoušela, jen o něm potichu snila. Byl malíř a jeho díla byla neuvěřitelně tajemná a zároveň přitažlivá. Ten pohled, který se mi na jeho výstavách často oběvoval, mě skutečně zaujal. Dlouho jsem neměla přítele a možná právě proto jsem jeho signálům přikládala takovou velkou váhu.

Mohlo by vás zajímat: Pokud by s vámi chtěl být, tak by s vámi byl: Tuto životní lekci jsem si vzala k srdci

Stačil jeden večer

Dodnes si na ten okamžik vzpomínám. Zůstala jsem v jeho galerii jako poslední. Předstírala jsem, že se procházím a obrazy podrobně zkoumám. Ačkoli jsem si každý z nich do detailů pamatovala, tentokrát jsem odejít nemohla. On si mě téměř nevšímal. Chodil okolo, dával věci na místo a pomalu se připravoval k odchodu. V tu chvíli jsem si řekla, že buď teď, nebo nikdy. „Krásné obrazy, tak vášnivé a autentické, jako...“ Nestihla jsem dokončit větu a bez toho aby se ke mě otočil tváří, odvětil: „...předpokládám, že chcete říct jako já.“ Nad jeho sebevědomím jsem se na chvíli pozastavila. Když viděl, že nic neříkám, pokračoval: „Sedněte si, nakreslím vás.“

Poslechla jsem

Nechápavě jsem si sedla, na což Lukáš zhasnul téměř všechna světla a nechal svítit jen malou lampičku v rohu, kde se s výkresem po chvíli usadil. „Uvolněte se a předstírejte, že po mě toužíte.“ To již bylo příliš. Řekla jsem, že mi nebude rozkazovat a chystala jsem se k odchodu. Na což mě zastavil a drze políbil. Chtěla jsem mu vlepit facku, ale byl silnější. Na to, co se stalo poté, nezapomenu. Dělali jsme to téměř všude a mé tělo bylo celé od barev. Ten tichý umělec, který mě na začátku přitahoval, se změnil na muže, bez zábran a bez citů.

Přečtěte si: U žen, které spaly s tímto počtem mužů, je největší pravděpodobnost rozvodu

Pokračovalo to…

Takto se ke mně ještě žádný muž nezachoval. Já jsem byla ta, která dávala v práci a ve vztazích příkazy. Vedle něj jsem ale najednou byla úplně malá a nepodstatná. Navzdory tomu jsem si tuto roli oblíbila natolik, že jsem se za ním čas od času zastavila. Bylo to vždy v tu chvíli, kdy jsem potřebovala, aby mě někdo alespoň na chvíli uzemnil.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..