Erotické povídky: Trojka, které lituji ze všeho nejvíc: Místo vzrušení jsem zažila něco strašného

Říká se, že při trojce zažiješ jeden z nejlepších orgasmů. V mém případě tomu bylo naopak.

Byla to má nejlepší kamarádka
Byla to má nejlepší kamarádka

Dodnes si vzpomínám na to, jakého perfektního snoubence jsem před pár lety měla. Alespoň jsem si to dlouhé roky myslela.

S Patrikem jsme byli sehraná dvojka, která se spolu nikdy nenudila. Za ty čtyři roky vztahu jsme toho vyzkoušeli opravdu hodně. Milovali jsme adrenalin a jinak tomu nebylo ani v posteli. Na nic jsme si nehráli, jen si užívali tak, jak se nám to oběma líbilo. Bylo úžasné, že ani po letech nás společný sex neomrzel.

Mohlo by vás zajímat: Alkoholičky na mateřské: Fenomén této doby, který dokáže být nebezpečnější, než si myslíte

Stačil jeden rozhovor

Jednoho večera, po několikanásobném orgasmu přišel s něčím, co mě zarazilo. "Minule mě tak napadlo, že ta tvá kamarádka Tereza není k zahození." Nejdříve jsem nechápala, co tímto rozhovorem sleduje, ale nechala jsem ho domluvit. "Když nám to tak perfektně klape, chtěl bych ještě před svatbou zkusit něco, co již po svatbě možné nebude." Ani jsem nestihla položit otázku a pokračoval: "Chtěl bych si vás dvě prohlédnout v akci. Vím, že si žárlivá, proto slibuji, že se budu jen dívat a dotknu se jen tebe."

Patrika jsem milovala, a ačkoli mi přišel jeho nápad trochu zvrácený, za týden měl narozeniny, a tak jsem se rozhodla, že mu udělám radost. Tereza překvapivě souhlasila, a tak jsme ho v den narozenin čekaly obě v posteli. Pili jsme, oslavovali a poté mě Tereza začala líbat. Po chvíli a pár skleničkách jsem se úplně uvolnila, až natolik, že se mi najednou udělalo zle. Běžela jsem na toaletu, a když jsem se po několika minutách vrátila, ti dva si to spolu mezitím vášnivě rozdávali.

Přečtěte si: Nejzajímavější ženské intimní rekordy: U některých nebudete vědět, co si máte myslet

Když mě uviděli, se smíchem mě zavolali, ať se přidám. Mě ale bylo zle. Nejen z alkoholu, ale také z toho, co jsem viděla. Požádala jsem Terezu, aby odešla, na což jen se smíchem odvětila, že to v nejlepším neskončí.

Bylo to...

Toto nechutné divadlo jsem si do konce prohlédla ze sedačky, kterou jsme měli na druhém konci ložnice. Když bylo po všem, odešla a my s Patrikem jsme zůstali sami. Tvářil se, jakoby se nic nestalo a já jsem si o tom povídat nedokázala. Od toho večera jsem ale již nebyla schopná fungovat tak jako předtím. Po měsíci ticha mezi mnou a Terezou, mi jednoho dne přišla zpráva, která ve mně lásku k Patrikovi navždy zničila. "Asi jsem těhotná..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..