Seznámila jsem se s mužem, který se stále neuměl odpoutat od bývalky. Po první společné noci nastalo hotové peklo

Romana jsem potkávala v baru. Řeknete si, že nic neobvyklého, ale pro lidi, kteří mají již po třicítce, je právě tohle to poslední místo, kde by čekali, že se seznámí s někým „normálním“.

Nepatřím mezi lidi, kteří ztrácí čas zbytečnostmi...
Nepatřím mezi lidi, kteří ztrácí čas zbytečnostmi...

Občas i motyka vystřelí a v tomto případě pořádně

Nepatřím mezi lidi, kteří ztrácí čas zbytečnostmi, jsem přímá a na rovinu muži řeknu, co od něj očekávám. Roman to uvítal. Měl již po třicítce, jakékoli pubertální hry ho dávno omrzely, takže moje přímost se mu nadmíru líbila. Po seznámení následovalo klasické randění. První setkání byla super, měli jsme hodně společného, měli jsme si co říct. Zlomové okamžiky nastaly až při těch dalších, kdy chtíc-nechtíc přišly na přetřes řeči o bývalých partnerech. Já jsem měla své vztahy s ex řádně vypořádané, ale on jaksi ne. Hlavně ten poslední ne. Z jeho vyprávění jsem se dozvěděla, že jeho bývalá se s jejich rozchodem jaksi odmítá smířit. Nechodili spolu příliš dlouho, tedy tři roky pro mě rozhodně nepředstavovaly čas, kdy bych někomu neuměla dát nadobro sbohem. Ale z části jsem ji chápala. Roman byl velký fešák, úspěšný právník, vtipný a charisma z něj sršelo na míle daleko. Zřejmě jí bylo jen líto, o co přišla. Několikrát mě dokonce sám ujistil, že z jeho strany jde skutečně jen o bývalou přítelkyni, navzdory tomu, že se spolu občas setkají, neboť mají společné známé...

Mohlo by vás zajímat: Manžel mě podvedl s touto ženou: Na tento typ žen si dávejte obzvlášť pozor!

První sex, první problémy

Jelikož nejsem žárlivý typ, vztah s ex jsem vypustila a soustředila se na ten náš. Roman mě tak neskutečně přitahoval, že jsem se nemohla dočkat naší první společné noci. Upřímně, od prvního momentu jsem snila o tom, kdy se na něj konečně vrhnu. A čekání se vyplatilo. Po všech těch nepodařených románcích a vztazích jsem měla konečně pocit, že se vesmír slitoval a poslal pana Božského i mě... A sním ale také bonus, který jsem nechtěla.

Na ráno po našem prvním sexu nikdy nezapomenu. Ne proto, že by bylo tak plné vášně nebo romantiky, ale spíš hysterické ženské, která mu v šest ráno začala bouchat na dveře. Ano, tipujete správně, byla to ona, jeho ex. Zatímco Roman jí šel klidně otevřít, já jsem se rychle vzpamatovávala z toho, co se děje. Nenápadně jsem se snažila dostat co nejblíže ke vchodovým dveřím, abych slyšela vše a oni mě neviděli. Z jejich rozhovoru jsem ale zůstala jako opařená. Do teď jsem jeho ex, kvůli tomu, že se přes rozchod neumí přenést, celou dobu litovala, ale v tu chvíli, jsem pochopila proč. On s ní nejenže byl celou dobu v kontaktu, ale říkal jí o nás vše. Kde jsme byli, kdo jsem, co dělám... Čím déle jsem tam stála, tím méně jsem ten jejich prapodivný vztah chápala. Chtěla jsem se vydat nahoru do pokoje a počkat si na Romanovo vysvětlení, ale v tom jsem uslyšela úder a pád vázy na zem. Rozběhla jsem se tedy za nimi a uviděla jsem Romana ležet mezi rozbitými střepy. Jeho rozzuřená ex do něj navíc začala kopat. Chtěla jsem ji zastavit, ale pustila se i do mě. Tak mi nezůstalo nic jiného, než zavolat policii. Ale v tom mě Roman zastavil, abych to nedělala. Nevěřícně jsem na něj koukala, když se mu konečně podařilo vstát, chytil svou bývalou přítelkyni a poprosil ji, aby odešla. Najednou poslechla, bouchla dveřmi a byla pryč. Já jsem tam stála jako solný sloup, nechápavě na Romana koukala a čekala na rozumné vysvětlení. Toho jsem se ale nedočkala. On se vydal nahoru, osprchovat se a nachystat do práce.

Přečtěte si: Za nevěru si ženy mohou občas samy: Kvůli tomuto chování muži utíkají za bokovkami

Nikdy nepodceňujte zhrzenou ženu

Ani po několika dnech jsme se k celé té kauze nedostali. Ani když se nám v noci několikrát stalo, že mu zazvonil mobilní telefon, ale když ho zvednul, nikdo se neozval. Oba dva jsme věděli, kdo to je, ale zarytě jsme mlčeli a tvářili se, jakoby nic. A možná bychom ji neřešili nikdy, kdyby se nestalo něco, co mě už úplně dostalo. Když jsem se od něj v noci vracela k sobě, stála před mým domem ona. Nevím, kde se ve mně všechna ta odvaha vzala, asi to bylo adrenalinem, ale sebevědomě jsem se za ní vydala a zeptala se jí, zda jí můžu nějak pomoct. „Dej mu pokoj i tak bude nakonec se mnou, vždy si na pár týdnů najde bokovku, ale nakonec se vrátí ke mně“, prohlásila a vítězně odešla. Ani jsem nestihla zareagovat. Zmohla jsem se jen na vyndání telefonu a okamžitě jsem volala Romanovi. Opět mě překvapil. Zeptal se, jak jela domů a poté řekl, že bude lepší, když se přestaneme scházet. Jen tak, z ničeho nic. Nevěřícně jsem došla domů, otevřela si láhev vína a snažila se vše zpracovat a přemýšlela jsem, jak je možné, že je někdo dva měsíce úplně šťastný a poté stačí jeden člověk a za sekundu je štěstí pryč... Romanovi jsem se více neozvala. Za rok jsem náhodou potkala jeho ex, která vypadala o mnoho vyrovnaněji. Neboť byla konečně zasnoubená. S Romanem.

Nepřehlédněte: Alkoholičky na mateřské: Fenomén této doby, který dokáže být nebezpečnější, než si myslíte

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..