Erotické povídky: Mívám erotické fantazie se svým šéfem: Kvůli tomu jsem udělala něco, za co se dodnes stydím

Znáte ten pocit, když si situaci nesprávně vyložíte a poté se dopustíte takového trapasu, že byste se nejraději propadli pod zem? Mně se stalo toto…

Znáte ten pocit, když si situaci nesprávně vyložíte a poté se dopustíte takového trapasu, že byste se nejraději propadli pod zem?, ZDROJ: Profimedia
Znáte ten pocit, když si situaci nesprávně vyložíte a poté se dopustíte takového trapasu, že byste se nejraději propadli pod zem?, ZDROJ: Profimedia

“Měla jsem skvělou práci, o kterou jsem přišla kvůli kolosální blbosti, které jsem se dopustila vůči svému chudákovi šéfovi,” začíná své vyprávění Mirka (28). Zpravidla známe úplně jiný scénář… Nevinná a nic netušící sekretářka, která si jen plní své pracovní povinnosti a na druhé straně nadržený šéf, který si myslí, že jeho sekretářka je otrokem jeho sexuálních tužeb.  “Toto byl ale případ, kdy se role vyměnily a já jsem byla v roli té nadržené, která nevěděla, co se sebou,” objasňuje Mirka.

Mohlo by vás zajímat: Superschopnosti při sexu, které má jen malé procento žen. Muži, chtěli byste takovou?

“Ani nevím, kdy přesně to začalo, ale jedné krásné noci jsem začala snít erotické fantazie se svým šéfem. Byl mladý, neskutečně sexy a měl charisma. Přesně ten typ, před kterým máte trému pokaždé, když vás i jen osloví. Postupně jsem si ale zvykla, že je to můj šéf, navíc jsem věděla, že je zadaný. Já jsem byla zase už dlouho sama, takže večery jsem si zpříjemňovala své pomocí, pokud tomu rozumíte. Ale jak se zdálo, nakonec to nestačilo a začala jsem fantazírovat… Já, můj šéf, dráždivé pohledy, zamčená kancelář, adrenalin, že nás někdo nechtěný překvapí. Dokonce jsem v těch snech zažívala ten nejlepší orgasmus, který si umíte představit,” vykreslovala situaci docela barvitě dál.

 

Nepřehlédněte: 6 typů žen, které chlapy absolutně nepřitahují: Tyto ženy patří do kategorie „nemám zájem“

 

“Moje erotické fantazie začaly nabírat na obrátkách a noční zážitky mě pronásledovaly v práci. Během porad jsem byla tak roztržitá, jediné, na co jsem dokázala myslet, bylo, zda můj šéf vypadá pod tím oblekem i ve skutečnosti tak dobře jako v mých fantaziích. Jednou mě požádal, zda bych po pracovní době nezůstala alespoň o hodinu déle a pomohla mu zkontrolovat nějaké dokumenty. Přitom se na mě usmál a nezapomněl dodat, že se mi za to odmění. Nevím proč, ale viděla jsem v tom skrytou narážku. Když všichni ostatní odešli a naše hodinka se prodloužila, neboť jsme natrefili na problém, navrhnul, abychom si objednali jídlo a vytáhnul láhev vína, prý už máme po práci, tak si můžeme dát skleničku. Kravatu a sako měl již dávno dole, pod košilí jsem viděla obrysy jeho vypracované hrudi a jemné strniště na ní. Byla jsem tak vzrušená a vlhká, že jsem přestala přemýšlet a osmělená sklenicí vína jsem se na svého šéfa vrhla,” popisuje ten večer a dodává, že doposud nechápe, proč to udělala. Nejpravděpodobnější vysvětlení je, že jí neskutečně chyběl sex a nesprávně si vysvětlila šéfovo chování, které bylo myšleno jen jako milé gesto.

 

“Ačkoli zpočátku byl můj šéf natolik překvapený, že dovolil, ať ho líbám, netrvalo dlouho, hned se vzpamatoval a začal mě od sebe odstrkovat s tím, že jsem to nesprávně pochopila. To už jsem mu ale stihla rozepnout košili a já jsem zůstala jen v podprsence s vyhrnutou sukní. Aby toho nebylo málo, v tom do kanceláře vtrhla jeho přítelkyně, která nevěřila vlastním očím. Můj šéf zůstal jako opařený a ať by byl řekl cokoli, nedokázal by jí vymluvit, že to nebyla jeho chyba. Vyběhnul za ní a já jsem tam zůstala v hanbě, navíc s pocitem, že jsem svému šéfovi právě zničila vztah. Samozřejmě, že na druhý den jsem neměla odvahu do práce přijít a můj šéf mi jen zatelefonoval, aby mi oznámil, že jsem u něj skončila. Přiznám se, že se mi ulevilo, neboť bych se mu nedokázala každý den dívat do očí,” dodává na závěr Mirka, která přišla o práci snů kvůli tak primitivnímu, sexuálnímu pudu, který neuměla ovládnout.

 

Přečtěte si: Alkoholičky na mateřské: Fenomén této doby, který dokáže být nebezpečnější, než si myslíte

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..