Nejlepší kamarádka si začala s mým bývalým: Poté se stalo něco, co ani jedna z nás nečekala!

Známe se více než deset let, ale tímto krokem zašla příliš daleko.

Moje nenávist se změnila v okamžiku když…
Moje nenávist se změnila v okamžiku když…

Lucie vždy byla jako otevřená kniha. Věděla jsem o ní vše dříve, než mi to stihla oznámit. Své soukromí ráda rozebírala a servítky si téměř nikdy nebrala. Možná jsem si ji právě kvůli tomuto jejímu spontánnímu chování tak moc oblíbila.

 

Detaily z našich životů jsme obě ovládaly na sto procent. Byly jsme k sobě upřímné, otevřené, ale nikdy kruté. Vždy se nám líbili rozdílní muži, a proto jsem jejímu poslednímu rozhodnutí téměř vůbec nerozuměla. Petr byl pro Lucii vždy nepochopitelnou záhadou. Nevěděla, jak můžu vydržet s někým tak obyčejným, tichým a ne příliš atraktivním. Já jsem ale byla šťastná a Luciina slova jsem poctivě přehlížela.

 

Mohlo by vás zajímat: Seznámila jsem se s mužem, který se stále neuměl odpoutat od bývalky. Po první společné noci nastalo hotové peklo

 

Poté se vše změnilo

Po dvou letech idylického soužití jsem Petra doma nachytala s milenkou. Stalo se to jen tak, bez hádek, nedorozumění a možná právě proto mě to tak moc položilo. Rok jsem se z toho dostávala a Lucie pro mě byla v tom období obrovskou oporou. Až do dne kdy přišla s tím, že si musíme promluvit. "Nechtěla jsem to, ale před několika dny se nám s Peťou na jedné akci zkřížily cesty a alkohol udělal své. Už rozumím, co si na něm viděla." Po této větě jsem ji bezmyšlenkovitě vyhodila ze svého bytu.

Čekala jsem, že přijde, řekne, že to byl jen vtip, nic se ale nestalo. Neslyšela jsem o ní několik měsíců, když mi najednou poslala zprávu s obrázkem dítěte v bříšku a prosbou abychom se setkaly.

 

Přečtěte si: Manžel mě podvedl s touto ženou: Na tento typ žen si dávejte obzvlášť pozor!

 

Ačkoli jsem byla stále naštvaná, chyběla mi. Já jsem si v mezičase našla Romana, a tak jsem se nakonec rozhodla s Lucií setkat.

 

Takhle se to nakonec otočilo

Strhaná tvář, větší bříško, neupravené vlasy. Téměř jsem ji nepoznala. "Opustil mě hned, jak se dozvěděl, že jsem těhotná. Za pár dní na to jsem ho potkala s jinou. Vybrala jsem si jeho místo tebe a takhle jsem dopadla. Odpustíš mi někdy?" Po tom co řekla, jsem neměla srdce na to jen tak bez rozloučení odejít. Dnes je z ní svobodná maminka a naše kamarádství je zase o něco silnější.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..