Před manželem jsem skrývala toto tajemství: Nakonec moji úchylku přijal nečekaně dobře

Víte o sobě něco, co by svět považoval za zvláštní a zvrácené? Já jsem na tom byla podobně...

Přiznali byste se svému partnerovi?
Přiznali byste se svému partnerovi?

Jsou věci, které jednoduše neřeknete ani svým nejlepším přátelům. Buď se za ně stydíte, nebo nevíte, jak na to. Já jsem se k tomu odhodlala až po čtyřech letech našeho vztahu.

 

Náš vztah a sexuální život s Patrikem byl více než uspokojující, ale mé úchylky jsem se navzdory tomu nemohla zbavit. Stačilo, abych byla doma sama a jednoduše to na mě přišlo. Milovala jsem eroticky laděné telefonáty. Volala jsem na vymyšlená čísla a konverzaci vždy nějak vykonstruovala. Samozřejmě mé číslo bylo po celou dobu utajené.

Někteří to po mých slovech položili, ale většina na mou hru přistoupila. Reálně jsem ty lidi na druhé straně neznala a fyzicky jsem s nimi nikdy nic neměla. To, co mě vzrušovalo, byla slova, která jsem jim říkala. Jejich odpovědi byly různé, ale pravá zábava začala, když se přidali a se slovníkem nešetřili. Vždy, když jsem poté byla s Patrikem, jsem se za to sama před sebou styděla. Navzdory tomu jsem to nestopla.

 

Mohlo by vás zajímat: Manžel zůstával dlouho v práci: Jednou jsem se za ním vydala a zjistila něco, co mě položilo!

 

Jeden večer

Seděla jsem na zemi v koupelně a vedla podobnou konverzaci, když se najednou otevřely dveře a v nich stál Patrik. Nechápal, proč ležím polonahá na zemi a do telefonu říkám vulgární slova. Musela jsem s pravdou ven. Čekala jsem, že mě ještě té noci opustí, ale to se nestalo. Řekl, že ačkoli to zní divně a zvráceně, on mě miluje, ale že by se rád stal toho celého součástí. Překáželo mu jen to, že potřebuju jiné na to, aby mě vzrušovali.

 

Přečtěte si: Nejlepší kamarádka si začala s mým bývalým: Poté se stalo něco, co ani jedna z nás nečekala!

 

Vyměnili jsme si role

Od toho večera mi volával on. Myslela jsem, že to bude zvláštní, ale vzrušovalo mě to. Dnes fungujeme na lince i v posteli. Díky Patrikovi jsem se mé úchylky na jednu stranu zbavila...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..