Hlouposti, které jsou ženy schopny na sociálních sítích udělat, jen aby muže zaujaly: Udělaly jste něco z tohoto už také vy?

Znáte to: Žena potká muže, ženě se muž zalíbí, začne sledovat jeho zájmy, vytipuje si jeho oblíbená místa, snaží se působit jako jeho bývalá... Klasika, která ale občas zachází do extrémů. Ale přesně ty jsou ženy ochotny podstoupit ve snaze zaujmout opačné pohlaví.

Máte podezření, že váš přítel je zamilovaný do vaší nejlepší kamarádky?
Máte podezření, že váš přítel je zamilovaný do vaší nejlepší kamarádky?

Snaha přiblížit se ex

Co udělá žena jako první, když se snaží upoutat pozornost vytipovaného muže? Dobře si prohlídne jeho ex. Tak získá přehled o tom, jaké ženy se mu líbí. Občas to ale zajde do takových extrémů, že některé jsou ochotny se na ex vizuálně změnit. Nějak jim ale nedochází, že právě s tou, které se chce přiblížit, již není...

 

Mohlo by vás zauímať: Věci, kterých si na vás lidé všímají nejčastěji: Podle tohoto si o vás vytváří obraz

 

Stejné zájmy

Díky sociálním sítím je dnes opravdu lehké zjistit, co má váš vytipovaný objekt v oblibě, jaká hudba se mu líbí. A poté to již začíná. Přidáváme na naše stránky stejné songy, lajkujeme stejné fotky, případně stejné umělce, učíme se nazpaměť všechny písničky jeho oblíbené kapely... Hloupé, ne?

 

Prvoplánová provokace

Nožka sem, prsa tam... Co si budeme namlouvat, provokace ženám vždy šla. Víme, jak na to a co se mužům líbí. Tak proč to neukázat. Soukromé posílání fotografií jako takový velký problém nevidíme. Spíše je smutné, pokud to děláme veřejně, na svých profilech, jen proto, abychom dotyčného zaujaly...

 

Přečtěte si: To, jaké kamarádky máte okolo sebe, o vás hodně prozradí: „Syndromu princezny“ už propadla nejedna

Vyvolávání žárlivosti

Nic nevzbudí pozornost druhého pohlaví víc, než žárlivost. Ženy ve snaze získat si pozornost mužů stůj co stůj ví, že nějaká ta fotka s „neškodným“ známým dokáže vyvolat kýženou reakci. I když jde v podstatě jen o nevinnou kávičku...

 

Přehnaná aktivita na sociálních sítích

Jeden status za druhým, fotky z různých akcí, jen abychom vzbudily pozornost co nejvíc. Ano, přesně tak se chovají ženy, které touží po pozornosti svého objektu. Pokud vaše kámoška denně přidává několik statusů nebo fotografií na Instagram nebo Facebook, je jasné, že někoho loví.

 

„Náhodný“ výskyt na stejných místech

„Pane Bože, tebe bych tady nečekala“... Jasně, dobře víme, kde je pravda. Není úplná náhoda, že se v tip-top loocích pohybujete v jeho oblíbených lokalitách.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
rv

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..