Erotické povídky: Toto nám s manželem okořenilo vztah: Stačila jedna noc na netradičním místě!

Myslela jsem si, že naše manželství skončí podobně jako stovky jiných. Poté přišel můj muž s tímto návrhem...

Nečekala jsem, že by pro naše manželství něco takového udělal
Nečekala jsem, že by pro naše manželství něco takového udělal

Jsme spolu již více než šest let, máme jedno dítě a povinnosti, při kterých nestíháme nacházet čas na společný život. Vidíme se ráno u snídaně a poté hodinu, dvě před spaním. 

 

On šéfuje velkému rezortu, já jsem ředitelkou instituce. Jednoduše jsme zaneprázdnění natolik, že na sex v poslední době čas nezůstal. Myslím, že v tom nejsme sami, a proto si nestěžujeme, jen jsme to přijali jako fakt, který v blízké době jen těžko změníme.

 

Jednoho rána se vše změnilo...

Přišla jsem do práce, kde mě na stole čekala obálka s informacemi o pracovní cestě. Mělo to být na víkend a vypadalo to jako překvapení od mých zaměstnanců. Prý si nemusím nic brát, bude to jen klasické setkání s naším klientem, po kterém budu mít čas pro sebe, památky a oddech. I když jsem se snažila zjistit o koho jde, nic mi neprozradili. Prý budu nadšená z nové spolupráce. Manžel měl ten víkend tolik povinností, že jsme malého dali k prarodičům a oba dva šli svou cestou.

Když jsem dorazila na hotel, recepční mi oznámil, že mě můj klient bude večer čekat v hotelovém baru. Znělo to zvláštně, ale nenamítala jsem. Nachystala jsem se a v domluveném čase seděla na baru a čekala. Když ani po 15 minutách nepřišel, objednala jsem si sklenici vína. Najednou mě někdo zezadu objal a políbil. Okamžitě jsem se otočila, že dotyčnému vysvětlím, jak se věci mají, když jsem uviděla mého manžela.

 

Takhle to skončilo...

Nevěřila jsem tomu, ale když mi vysvětlil, že celé setkání vymyslel, abychom alespoň jeden víkend strávili spolu, ztratila jsem slova. Na baru jsme se mírně připili a toho večera jsme si to spolu na střeše hotelu v obrovské vířivce rozdali. Později na toaletách, v pokoji a celý víkend jsme spolu strávili v posteli. Od té doby se naše hotelové románky opakují minimálně jednou za měsíc.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..