Právě z těchto důvodů je potřeba nefunkční vztah ukončit co nejdříve! Kromě psychiky vám to může pomoci i k tomuto

Ukončit vztah nikdy nebylo ani nebude jednoduché.

Samozřejmě, to, že to nemá smysl, o tom psát ani nemusíme...
Samozřejmě, to, že to nemá smysl, o tom psát ani nemusíme...

Na co setrvávat v něčem, o čem víte, že vás nikam nedovede, právě naopak, může něco ohrozit... Pokud bojujete s podobným problémem, přinášíme vám čtyři hlavní důvody, proč vztah bez budoucnosti ukončit. Samozřejmě, to, že to nemá smysl, o tom psát ani nemusíme...

Přečtěte si: Zamilovali se do sebe, když měli 9 let: Dnes spolu díky jedné věci oslavují 93!

Chraňte si zdraví

Naše hlava je místo, kde vše začíná... A pokud každý den bojujeme se vztahovými problémy, jednou se to odrazí i na našem zdraví. Hlavně na tom psychickém, které může být o hodně křehčí. Nefunkční vztahy dokážou dát zabrat i těm nejodolnějším povahám. Když cítíte, že sami se sebou každý den bojujete, že vás vaše problémy ovlivňují na každém kroku, je opravdu na pováženou, zda stojí za to ničit si zdraví kvůli něčemu, co jednoduše nemá smysl...

Přátelství

Ano, také na přátelství může mít opravdu velký dopad náš vztah. Hlavně ten, který nás nedělá šťastnými. Pokud si neustále stěžujete na svého partnera, netajíte se tím, že váš vztah rozhodně není idylický a přátele a blízké jen zasypáváte negativní náladou, může se tak lehce stát, že se jim jednou již přejí poslouchat vaše stížnosti pořád dokola, hlavně v tu chvíli, kdy si u nich říkáte o radu, kterou nakonec i tak nevyužijete. Neohrožujte přátelství, které je v konečném důsledku o mnoho důležitější.

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší kamarádka si začala s mým bývalým: Poté se stalo něco, co ani jedna z nás nečekala!

Vzhled

Co má vzhled společného se špatným vztahem? Hodně! Právě s problémy ve vztahu a jejich řešením-neřešením, mnohé ženy přichází o svůj půvab. Natolik soustřeďují svou energii na něco, co nemá smysl, že zanedbávají samy sebe. Nestalo se i vám, že když jste se rozešli, vaše přítelkyně, najednou vyzařuje trochu jinak? Vypadala předtím jinak? Asi to bude tím, že si konečně uvědomila, že je nejvyšší čas starat se hlavně o sebe.

Životní styl

V neposlední řadě je kvůli nefunkčnímu vztahu ohrožen také váš životní styl, který jste kdysi tak milovali, ale nyní, když máte hlavu plnou problémů, ho zanedbáváte. Je to vlastně hodně podobné jako u vzhledu. Vykašlete se na chlapa, který vás jen trápí, na vztah, o kterém víte, že nemá budoucnost, zachraňte roky, které zbytečně ztrácíte a soustřeďte se na to, co vás naplňuje.

Nepřehlédněte: S manželem spíme v oddělených ložnicích: Takhle se náš vztah od té doby změnil

Foto:
Profimedia
Zdroj:
rv

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..