Manžel mě roky podváděl a mně to nevadilo. Až dokud s tím neskončil, což mi život totálně převrátilo naruby

Sladká nevědomost je přesně to, co naše manželství drželo pokupě...

Nikdy jsem nevěřila na nekonečnou lásku až do smrti
Nikdy jsem nevěřila na nekonečnou lásku až do smrti

Nikdy jsem nevěřila na nekonečnou lásku až do smrti. Ale navzdory tomu jsem se vdala ve velmi mladém věku. Samozřejmě, svého manžela Patrika jsem milovala, v podstatě stále miluji. Seznámili jsme se během studia na vysoké škole. Po dvou letech jsme se rozhodli vzít. Naše okolí bylo z tohoto poměrně rychlého kroku dost překvapené. Oba dva jsme měli stejné povahy, chtěli si vybudovat kariéru, takže by se na první pohled mohlo zdát, že rodina je to poslední, po čem toužíme. A v podstatě jsme ani netoužili. Ano, chtěli jsme být manželé, ale děti nepřicházely dlouhé roky v úvahu.

Mohlo by vás zajímat: Erotické povídky: Toto nám s manželem okořenilo vztah: Stačila jedna noc na netradičním místě!

Manželská idylka

Po výšce se nám oběma velmi rychle podařilo získat lukrativní pracovní místa. Oba dva jsme na sobě tvrdě pracovali, což se podepsalo na našem manželském životě. Vídali jsme se opravdu málo, ale řekněme si narovinu, každý z nás má své potřeby. Muži i ženy. Tou mou byl pravidelný sex. Tím myslím každý den. Ale jelikož manžel byl pracovně vytížený,  začala jsem toto potěšení hledat jinde... Každý večer, když jsem byla bez manžela, vyrazila jsem si ven a sbalila nějakého muže. Jen tak, pro potěšení, na jednu noc... Takže ano, byla jsem to já, kdo v našem vztahu začal s nevěrou jako první.
Po dvou letech od nástupu na naše pracovní místa se Patrik velmi šikovně vypracoval. Najednou byl z něj nejen atraktivní, zábavný chlap, ale také velmi úspěšný. Což samozřejmě přidalo na jeho sebevědomí a přilákalo pozornost jiných žen. A chlapi jsou chlapi. Když se jim mladé, atraktivní dvacítky začnou věšet okolo krku, málokdo jim umí říct ne. Neřekl ani on. Věděla jsem hned od začátku, že si našel milenku. Choval se přesně jako já, když jsem ho začala podvádět. Jestli mi to vadilo? Ne. Protože jakmile měl poměr, mohla jsem se také já věnovat svým aktivitám. Doma nám vše klapalo, společný sex byl super, nehádali jsme se... Mohlo by se zdát, že máme přímo idylické manželství.

Přečtěte si: Nejlepší kamarádka si začala s mým bývalým: Poté se stalo něco, co ani jedna z nás nečekala!

Vše jednou skončí

Takhle jsme si žili téměř deset let. A za tu dobu on nic netušil, já jsem naopak věděla úplně všechno. Ani po těch deseti letech mě nenapadlo, že přijde den, který změní můj život úplně naruby. Na firemním večírku se Patrik opil víc, než by měl a před kolegy nedokázal zakrýt svůj blízký vztah se sekretářkou. Když mu na druhý den došlo, co udělal, rozhodl se zachovat čestně a vše mi říct dřív, než mi to řeknou druzí. Přiznal se úplně se vším. Nevěděla jsem, jak reagovat. Tvářila jsem se, že jsem rozhořčená, ale to jen proto, aby nezjistil, že o tom vím. Slíbil, že s aférkou sekne a tak také udělal. Najednou měl více času, který chtěl věnovat jen mně a našemu manželství, dokonce na mě začal tlačit, že by chtěl rodinu, děti... Což mi samozřejmě nehrálo do karet. Já jsem své jednorázové aférky jednoduše milovala a nechtěla jsem se jich vzdát. Najednou Patrik začal být natolik podezíravý, že se jeden večer vydal za mnou a nachytal mě přímo při činu. Ještě v ten den mi dal na výběr. On nebo rozvod. Milovala jsem ho, ale styděla se před ním za ty dlouhé roky lží a nevěry, že jsem si vybrala rozvod. Nedokázala bych žít s představou, že o mně ví všechno. Měsíc po odloučení jsem zjistila, že jsem těhotná. Kdo je ale otcem mého dítěte netuším a asi to raději nikdy zjišťovat nebudu.

Nepřehlédněte: Před manželem jsem skrývala toto tajemství: Nakonec moji úchylku přijal nečekaně dobře

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..