Kozoroh má většinou dlouhé vztahy: Jedno znamení v něm ale umí probudit živočišnou vášeň, které to je?

Kozoroh (22.12 - 20.1) patří mezi znamení, která jsou na dlouhodobé vztahy. Některé ze znamení ale dokáže odhalit jeho skryté stránky, které to je?

Kozoroh je na dlouhodobější vztahy, ale kdo v něm dokáže probudit živočišnou vášeň?
Kozoroh je na dlouhodobější vztahy, ale kdo v něm dokáže probudit živočišnou vášeň?

Kozoroh  Beran

Obě znamení jsou rohatá, tvrdohlavá a potkali se v souboji. Rychlý a akční Beran rozčiluje Kozoroha. Berana zase vytáčí partnerova konzervativnost. Měli byste si prostudovat ascendenty partnerů. Pokud budou ve stejném živlu, poté zde bude možná naděje na udržení vztahu.

Kozoroh  Býk

Tato dvě zemní znamení spojuje živočišná vášeň. Praktičnost země se projevuje u obou rohatých partnerů a dává jim stejný smysl života. Býk a Kozoroh si většinou dobře a dlouho rozumí. Emocionálně mohou být rozdílní, ale oba dva jsou v životně důležitých situacích rozvážní. Velmi dobře si již na začátku vztahu rozmyslí, zda má jejich spolužití význam, nebo ne.

Kozoroh  Blíženci

Rozdílnost typických živlů těchto znamení - vzduchu a země se projevuje velmi výrazně. Přelétavost Blížence opravdu rozčiluje věrného a konzervativního Kozoroha. To, co by pro jiné znamení bylo vzletné a zábavné, chladný Kozoroh nedokáže tolerovat. Vzájemný kompromis je jediným řešením, jak vztah udržet, jinak bude Blíženec velmi rychle za horami a doly.

Kozoroh  Rak

Pragmatický a možná trochu chladný Kozoroh je méně obratný v záležitostech lásky, kterou mu Rak může nabídnout s otevřeným náručím. Pokud se spojí Rak a Kozoroh, jejich vztah funguje spíše na pracovní bázi. Kozoroh ocení především domácí kuchyni Raka. Obě znamení jsou spíše konzervativní, nestřídají partnery a nemají problémy s nevěrou, proto spolu můžou vydržet dlouho. Ve vyšším věku se Kozorožcův chlad postupně roztopí. Často až tehdy Rakovi vyzná upřímnou lásku a díky za to, že s ním navzdory všemu zůstal.

Kozoroh  Lev

Optimistický a srdečný Lev dokáže konzervativního Kozoroha roztopit a Kozoroh zase umí couvnout do pozadí, aby Lvovi umožnil zazářit v celé jeho kráse. Kozoroh si počká na svou příležitost a pokud z toho něco má, dočasně se Lvovi přizpůsobí. Vztah dvou odlišných lidí spojuje touha po kariéře a udržování tradic. Často se ale stává, že srdečný a vášní žhavý Lev vedle chladu Kozoroha hasne a ze vztahu utíká.

Kozoroh  Panna

Kozorohovi vládne přísný pán času - Saturn. Panna má ráda důslednost a cit pro detail, proto mu vyhovuje. Vzájemně je spojuje praktičnost, šetrnost a společné zájmy. Vždy si mají o čem popovídat. Stejný pohled mají také na oblast sexuality. Jejich láska určitě není tak vášnivá jako u ohnivých znamení, ale oběma vyhovuje. Tato znamení se dávají dohromady po zralé úvaze a vydrží spolu dlouho.

Kozoroh  Váhy

Obě dvě znamení mají společnou ambici. Snaží se v životě dosáhnout dobrého postavení a žít na úrovni. Kozoroh umí šikovně vydělat peníze, za což ho Váhy obdivují. Kozoroh má zase vedle sebe rád šarmantního partnera, který ho reprezentuje. Problém je jen v tom, že Váhy mají rády společnost, zatímco Kozoroh se raději drží v ústraní. Podle vkusu Kozoroha jsou Váhy příliš marnivé a málo pracovité. To je důvodem jejich sporů a hádek.

Kozoroh  Štír

Kozoroh do vztahu se Štírem přináší jistotu a konzervatismus. Štír, který je hloubavý a vážný, to kvituje. Přirozená inteligence těchto znamení a jejich vzájemný respekt vytváří vážný vztah. Štír partnerství dodává cit a fantazii, což se v Kozorohovi zúročí. Ten na oplátku Štíra posiluje v oblasti financí. Tato silná a vyspělá znamení spolu vydrží dlouho, jen by se měla jeden druhému více otvírat.

Kozoroh  Střelec

Konzervativního Kozoroha dráždí Střelcovy dobrodružné a cestovatelské manýry. Přitom to tak nemusí být donekonečna a obzvláště v tomto vztahu platí heslo: trpělivost přináší růže. Čím je Kozoroh starší, tím je hravější. Pro Kozoroha je příznačné že se v dětství chová jako stařec a ve stáří jako mladík. Se Střelcem je to přesně naopak, v mládí se vybouří a ve stáří má ve zvyku dostat rozum a usadit se.

Kozoroh  Kozoroh

Hluboký vztah dvou Kozorohů je založen na dlouhodobém poznávání a následném splynutí do společného svazku. Pokud se tito dva páni času spojí, může to trvat opravdu věčně. Pozor si ale oba dva musí dát, aby nevklouzli do kariérismu a přehnaného hmotného zabezpečování rodiny. Romantická stránka u dvou Kozorohů hraje často druhé housle. Nezapomínejte si ji alespoň ve volném čase a přes víkendy dávat na první místo! Drahý krb, ve kterém vyhasl oheň lásky, nemá žádnou hodnotu.

Kozoroh  Vodnář

Kozoroh i Vodnář jsou vyspělé osobnosti, které mají problém odhalit své nitro. Vodnář navenek působí, že s city problém nemá, ale s Kozorohem má společné, že je v citové oblasti poměrně konzervativní. Budou se raději společně zaobírat technikou a problémy na burze. Přitom by spolu mohli výborně vycházet a užívat si života naplno. Pokud se zbaví svých bloků, může z jejich technicko - kamarádského vztahu vzniknout hluboké přátelství končící sňatkem v kostele.

Kozoroh  Ryby

Kozoroh je zemský a realistický, proto si jemnou a snící Rybku rád vezme pod svou ochranu. Ona mu za to vytvoří klidný domov, kde může čerpat síly na rozvíjení své kariéry. Kozoroh má svůj cíl a jeho partnerka Ryba ho v něm podpoří. V jejich vztahu se pěkně snoubí realita spolu se snem. Vztah bude dlouhodobý, bez velkých emočních výkyvů.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..