Utajený hvězdný večírek miliardářů a celebrit ovládla live cooking show Zdeňka Pohlreicha

Kuchařské umění a pohotové reakce předvedl hostům kuchyňského showroomu Miele svérázný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Novému ambasadorovi značky Miele přitom byly u plotny k ruce krásné Miss Vignerová a Franková.

Utajený hvězdný večírek miliardářů a celebrit ovládla live cooking show Zdeňka Pohlreicha
Utajený hvězdný večírek miliardářů a celebrit ovládla live cooking show Zdeňka Pohlreicha

Desítky úspěšných osobností nejen z řad showbyznysu, ale i podnikatelského a společenského světa se tak na party roku neskutečně bavily. Nechyběl tam například partner, člen skupiny J&T a první muž československého lyžování Igor Rattaj, partner společnosti Penta Marek Dospiva nebo například majitel Sekyra Group Luděk Sekyra. A šampaňské teklo proudem!

Neboj se pořádně míchat, všechny chutě a vůně se musí správně propojit,“ rozdával při živé cooking show pokyny svým pomocným kuchařkám Miss Vignerové a Frankové šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Ačkoli na party plné dobrého jídla a pití šlo především o zábavu, z kvality připravovaných pokrmů neslevil Zděnek Pohlreich ani o píď. Obě nejkrásnější ženy země tak vyfasovaly zástěry, nože a pomáhaly s přípravou salátu a dresingu. Do kuchyňské show se postupně zapojili i další hosté.

Například herečka Markéta Hrubešová bez okolků pomáhala s výběrem bylinek, které sama ráda v kuchyni využívá. Výběr vína k chystaným pokrmům si vzala na starosti herečka Zlata Adamovská s manželem Petrem Štěpánkem. „O nás se ví, že máme rádi víno a rádi si jej doma i uskladníme. Dokonce máme doma vinný sklípek, ale přiznám se, že bych uvítala příruční vinotéku se stabilní teplotou pro všechny druhy vína," prozradila Adamovská.

Na všechny strany pak rozdávala nejen úsměvy, ale i zkušenosti se spotřebiči Miele modelka, moderátorka a herečka Jitka Kocurová, která se v současnosti spíše věnuje domácnosti a svým dvěma dětem. Přestože tvrdí, že má ve vaření rezervy, je skvělá kuchařka. „Nejvíc vařím pro děti, a to českou klasiku. Milují omáčky, jídla se smetanou, syté polévky a zeleninu. Kuchyňské spotřebiče používáme denně a vyplatí se do nich investovat. Nedám dopustit na zabudovanou pánev Wok a parní troubu, kde nepotřebujete hrnce a jídlo je zdravé a rychle připravené," popsala Kocurová, která již napekla druhou várku perníčků a na Vánoce chystá kromě kapra i dva druhy bramborového salátu, jeden se salámem a druhý se zeleninou.

„Jak se říká, nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci. Tímto heslem se řídím i v kuchyni. Mám rád, když je na spotřebiče spolehnutí. Třeba u značky Miele je navíc funkčnost v dokonalém souladu s designem,“ prozradil, proč se stal tváří značky Miele Zdeněk Pohlreich. Notoval si přitom s operní divou Andreou Kalivodovou, která na večírek dorazila s manželem Radkem, a oba se netajili radostí nad očekávaným příchodem dalšího potomka. Miminko přijde na svět v lednu. Moc se těšíme a pomalu si vybavujeme nový dům, který jsme před časem pořídili,“ vyzradila Andrea, která prý nejraději vaří těstoviny a dvouletému synkovi Adrianovi skoro denně polévky.

Na večírku si pro hosty mistr kuchařského umění Pohlreich připravil mimo jiné pošírovaný filet ze sivena s celerovým pyré nebo hřbet z daňka s brusinkovou omáčkou. Pochutnávala si na něm také Miss Králová s manželem Jiřím Šlégrem, na kterého prozradila tajnou libůstku. Doma se Jirka z kuchyně prakticky nehne. Je navíc ještě tak dokonalý, že nevaří jen jedno jídlo, ale zeptá se všech, co by si dali k večeří a klidně připraví pro jednoho řízek a druhému bramboráky," prozradila přednosti manžela Lucie Králová.

Foto:
Primeco.cz
Zdroj:
PR článek

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..