Jak tráví svůj den česká topmodelka Linda Vojtová? Kráska si žije v New Yorku svůj americký sen

Zajímalo vás vždy, jak vypadá běžný den modelky v New Yorku? Nahlédněte do soukromí české topmodelky Lindy Vojtové

Jak česká topmodelka tráví běžné dny ve velkoměstě?
Jak česká topmodelka tráví běžné dny ve velkoměstě?

Linda Vojtová je známá více v zahraničí, než doma, a to hlavně proto, že už roky žije za velkou louží. New York se stal jejím domovem v době, kdy jako mladá modelka začala svou kariéru. Dnes je pro ni velké jablko druhým domovem také díky dlouholetému vztahu s rozeným Američanem. Jak česká topmodelka tráví běžné dny ve velkoměstě?

Procházka městem

Na New Yorku je výhodou to, že se nikdy nenudíte. I obyčejná procházka se stává velkým dobrodružstvím při poznávání nových míst, parků a kaváren. V tomto městě vždy objevíte něco, co vás zaujme. Procházka Central parkem je skvělý nápad, když si chcete od ruchu velkoměsta oddechnout.

Romantický běh

Běh při západu slunce s výhledem na New York je přímo idylický. Linda si svou postavu pravidelně udržuje právě během a při takovém výhledu ji to motivuje ještě víc. Záběr, který zvěčnila, vypadá jako z filmu a při pohledu na ni se vám chce věřit, že dokonalý život opravdu existuje.

Čtení jako relax

Jelikož Linda žije hektickým životem modelky, který zahrnuje nekonečně mnoho castingů a focení, ráda občas „vypne“ a relaxuje. Oddechem je pro ni dobrá kniha a čerstvý vzduch. Svůj volný čas využívá opravdu naplno a váží si každé chvíle.

Zákulisí focení

Pracovní den modelky může vypadat i takhle. Linda má smysl pro humor a svým sledujícím na sociální síti přiblížila, jak to vypadá v zákulisí módního focení. Modelka ale nedrží žádné drastické diety, právě naopak.

Americké jídlo

Díky rychlému metabolismu a pravidelnému sportování si může dovolit sníst opravdu cokoli a krásná modelka se v jídle tedy vůbec neomezuje. Nemá problém zhřešit s hranolkama nebo sladkou pochoutkou a její postava dokazuje, že si to opravdu může dovolit.

Joga jako lék

Ranní rutinou krásné modelky z Elite Praha je joga. Pomáhá správnému dýchání, ohebnosti těla a vyrovnané mysli. Je skvělým startem do náročného dne a lidé z New Yorku si ji zamilovali. Linda ji praktikuje každé ráno v pohodí domova nebo zajde na klasickou hodinu jogy k instruktorce.

Setkání s kamarádkou

Její nejlepší kamarádkou je slovenská modelka Michaela Kocianová. Krásky se spolu znají z dob soutěže Elite Model Look a blízkými kamarádkami zůstaly dodnes. Modelky spolu tráví společné chvíle na obědě, hodině spinningu nebo jogy a jelikož obě dvě žijí v rušném New Yorku, občas se zresetují spontánní dovolenou.

Slunná dovolená

Když Linda právě nepracuje, ráda si odletí na pár dní do tepla, kde nabere novou energii a chytí bronz. Úspěšná modelka se tak vydá do exotiky se svým dlouholetým partnerem nebo zmíněnou Michaelou Kocianovou, kde si užívají ticho a klid, který v New Yorku neznají.

Foto:
Ján Zemiar, Instagram.com/lindavojtova
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..