Erotické povídky: Manžel mě překvapil netradičním dárkem. Díky této věci nabral náš sex jiný rozměr

Můj manžel vždy věděl, jak mě potěšit a zároveň tím potěšil i sám sebe. Takový dárek jsem ale vůbec nečekala.

Tento dar nás potěšil oba
Tento dar nás potěšil oba

Nebyla to žádná sexuální pomůcka, žádné spodní prádlo. Můj manžel byl konečně kreativnější.

 

Miluji knihy a ačkoli můj manžel ke knihám a celkově k umění nikdy vztah neměl, ví, že já si bez dobré knihy svůj volný den neumím představit. To, co udělal, mě proto příjemně šokovalo. Jelikož nechtěl čekat až do Vánoc, obdaroval mě ještě před svátky.

 

Tohle mi daroval

Volný čas jsme oba dva trávili občas po svém, ale párkrát se stalo, že nešel na fotbal a místo toho se mi chtěl celý večer věnovat. Já jsem ale byla vděčná za hodinku samoty, bez dětí, v mé malé soukromé knihovně. Nevyčítal mi to, ale věděla jsem, že ho to mrzí. Jeden večer přišel s dárkem, který byl vkusně převázaný červenou mašlí. Pod balícím papírem se skrývala kniha, kterou jsem neznala. Vzal mě za ruku do ložnice a řekl, abych ji náhodně otevřela. Miluju hry, a proto jsem ho poslechla. Chtěl abych četla to, co bylo na dané straně napsáno a zároveň to celé názorně předvedla.

 

V tom momentě jsem si uvědomila, že jde o sexuální povídku, která ale byla napsána neuvěřitelně smyslným způsobem. Vzrušovalo mě to a jeho dvojnásobně. Dělali jsme přesně to, co bylo na straně, kterou jsem otevřela. Bylo to sexy, zvrácené a navzdory tomu dokonalé. Od toho večera jsem spojovala příjemné s užitečným. Téměř každý večer jsme si našli čas na společnou "pohádku na dobrou noc." Ještě štěstí, že má kniha více, než 200 stran.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..