Erotické povídky: Muži jsem darovala intimní vánoční dárek: Škoda, že skončil v nesprávných rukou

Letošní Štědrý večer nebyl právě něco na co bude naše čtenářka Radka (28) ráda vzpomínat. Díky netradičnímu dárku pro svého manžela si udělala ostudu, jakou nečekala...

Radka si díky netradičnímu dárku pro svého manžela udělala ostudu, jakou nečekala...
Radka si díky netradičnímu dárku pro svého manžela udělala ostudu, jakou nečekala...

Speciální vánoční dárek k výročí

„Dlouho jsem přemýšlela nad vhodným dárkem pro svého manžela Richarda (30). Za těch 10 dlouhých let, co jsme spolu jsem mu dala mnoho takových těch potřebných, tradičních vánočních dárků. Tento rok, na desáté výročí našeho vztahu, který začal přesně na Vánoce, na Štědrý večer, jsem pro něj chtěla doslova bombu. Něco, co by určitě nečekal a co by ho dostalo. Tak jsem se mu rozhodla darovat něco na zpestření našeho milostného života. Richard je v sexu skutečný odborník a zkoušeli jsme kdeco, ale v erotických pomůckách jsme nebyli až tak doma. Samozřejmě kromě vibrátoru, který jsme používali rádi. Koupila jsem svému manželovi celou sadu erotických pomůcek pro něj i pro ni. Bylo tam doslova všechno a věřte, že to také stálo kupu peněz - Ale já jsem se těšila jako malé dítě, jak se bude tvářit, když si dárek otevře.“ Nemohla jsem se Štědrého večera dočkat,“ promluvila o netradičním výběru vánočního dárku Radka. My jen dodáme, že nápad to rozhodně nebyl špatný a více než vítaný. Vždyť o tomhle by snil nejeden, nemyslíte?

 

 „Chybička se ale vloudila“

Jelikož ale Radka s Richardem bydleli pod jednou střechou ještě s jeho rodiči, večeřeli tradičně všichni spolu. S tchýní spolu každoročně také balily vánoční dárky. Samozřejmě, že Radka si ten svůj speciální pro jejího syna zabalila dopředu, aby ho neviděla a tchýně nikdy ani nevyzvídala, co koupila. Ale nějakým nedopatřením se stalo, že na stole zůstaly dva dárky stejného tvaru i velikosti zabalené ve stejném vánočním papíru. „Pamatuji si, že jsem si jen odskočila a když jsem se vrátila k tchýni a k dárkům, ani na sekundu jsem nepřemýšlela, sebrala jsem dárek, o kterém jsem předpokládala, že byl pro Richarda a schovala ho do své skříně. Kdo mohl v té chvíli tušit, že tchýnin dárek pro jejího manžela bude zabalený téměř k nerozeznání,“ chytá se ještě teď za hlavu naše čtenářka Radka.

 

Ostuda na sto let, ale pro manžela zábava

Samozřejmě, že tento dárek plánovala Radka dát Richardovi o samotě ve svém pokoji po oficiálním rozbalování dárků. Měla ale pro něj připravený také jeden, který mohli vidět i jeho rodiče. Po sváteční večeři a příchodu zbytku Richardovy rodiny, jeho sestry s manželem a dvěma dětmi, se do toho také pustili. „Všechno probíhalo úplně tradičně a normálně, až do chvíle, kdy tchýně podala dárek svému manželovi a on si rozbalil sadu erotických pomůcek určenou pro jeho syna. Kdybyste viděli ty červené a nechápající tváře okolo mě, navíc, tchýně s tchánem, kteří nic z toho asi v životě ani neviděli a už vůbec nepoužili... Nezbývalo mi nic jiného než popadnout krabici s erotickými pomůckami všeho druhu, přiznat barvu, omluvit se, že došlo k omylu, donést ten pravý tchýnin dárek a v trapnosti prožít zbytek večera, až dokud se o samotě ve své ložnici nepropadnu do země z ostudy na sto let. Kupodivu, mému manželovi se to zdálo více než vtipné. Dokonce chtěl jednu z těch hraček vyzkoušet ještě ten večer,“ dodává ještě stále zahanbená Radka. Její ponaučení na závěr příběhu: „Intimní dárky rozhodně pod vánoční stromeček nedávejte, když žijete s rodinou svého manžela. Nechte si je na chvíle o samotě, ať už jsou Vánoce nebo ne.“

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..