George Clooney a jeho půvabná Amal: Toto jsou důvody, kvůli kterým jí to se starším mužem tak dobře klape

George a Amal Clooneyovi tvoří i navzdory šestnáctiletému věkovému rozdílu manželský pár už nějaký ten rok, přičemž o harmonii a souhře v jejich vztahu není pochyb. V čem ale spočívá tajemství jejich úspěchu?

Jejich manželství je neuvěřitelně šťastné
Jejich manželství je neuvěřitelně šťastné

Šťastně zamilovaný hollywoodsky páreček si své ano řekl před dvěma lety a je vidět, že jim to opravdu klape. Padesáti čtyřletý George si na svou o šestnáct let mladší právničku Amal počkal sice o něco déle, jejich vztahu ale věkový rozdíl překvapivě prospívá.

 

Rozdílné kariéry dodávají vztahu šťávu

Amal se jako advokátka věnuje vážným tématům v souvislosti s trestním stíháním lídrů Islámského státu, zatímco George je plně zaměstnaný filmový producent a herec. Jejich odlišné kariérní cíle jsou ale tím, co jejich vztahu dodává patřičnou jiskru a zajímavost. Soukromý a pracovní život striktně oddělují a navzájem se snaží inspirovat, čehož důkazem je také Georgeova aktivistická činnost v oblasti lidských práv.

 

 

Stabilita přichází s věkem

George jako vyzrálý, stabilní muž ve svých letech je přesně tím, co krásná advokátka Amal při své složité práci potřebuje. Tento mužský sexsymbol svou manželku a její pracovní zanícení stoprocentně podporuje a je pro ni oporou vždy, když je to potřeba. Za to, že dokáže být své vytížené manželce neustále k dispozici vděčí hlavně svým životním zkušenostem a vyzrálému pohledu na věc.

 

 

Stěhování není problém

I navzdory vysokému pracovnímu vytížení se dvojice snaží trávit co nejvíce času společně. Jelikož se ale Amal většinu času zdržuje v Londýně, věci se pro dvojici mírně zkomplikovaly. Ale George jako správný manžel neváhal a pustil se do renovace své nemovitosti v této okouzlující evropské metropoli, jen aby mohl být své manželce nablízku. Tak se chová opravdu jen muž, který ví, co chce.

 

Umí i odpočívat

Vedle práce si ale pár najde čas také na společně strávené okamžiky plné relaxu i zábavy.  Své volné chvíle si také toto léto užívali ve vile na severu Itálie. Společně si dopřáli chutné obědy ve špičkových restauracích nebo dlouhé nezapomenutelné večeře s přáteli a známými. Je vidět, že George si svou mladičkou manželku hýčká opravdu jako v bavlnce a Amal si nemá na co stěžovat.

 

Ne víc než týden jeden bez druhého

Cloonyovým zřejmě opravdu záleží na tom, aby jejich manželství fungovalo. Snaží se proto předejít dlouhodobému odloučení ať už kvůli pracovním nebo jiným povinnostem. A jelikož Amal přece jen musí cestovat víc, a to také mimo Spojené státy, je to právě George, který se své krásné manželce přizpůsobuje a často cestuje po jejím boku. Zjevně s tím ale tento fešák v nejlepších letech nemá žádný problém a s věkem přišel na to, že někdy je pro dobro vztahu potřeba obětovat i vlastní komfort. Amal je opravdu co závidět, co říkáte?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF, inquisitr.com

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..