Jaromír Jágr s krásnou přítelkyní Veronikou tvoří pár již více než rok: Také takto si spolu užívají život na Floridě

Česká hokejová hvězda Jaromír Jágr je už nějakou tu dobu šťastně zamilovaný do mladičké finalistky české Miss 2012 Veroniky Kopřivové. Svůj společný pohádkový život si užívají daleko od reality, přímo na okouzlující Floridě...

Veronika a Jaromír tvoří dokonalý pár
Veronika a Jaromír tvoří dokonalý pár

Veronika je Jágrovi velkou oporou

Krásná Veronika je možná mladičká, svému partnerovi a známému hokejistovi je ale obrovskou oporou. Čas na Floridě proto tráví nejen na plážích nebo v přírodě, ale také na ledě, a to doslova. Svého partnera neskonale podporuje a sem-tam si na ledě zatrénuje také s ním. Pro Veroniku jsou brusle a dres úplnou samozřejmostí.

 

 

Krásné pláže a společné chvíle

Florida je opravdu okouzlujícím místem plným slunce, pláží a krásné přírody. Také proto si ji Jaromír s partnerkou užívají při každé volné příležitosti. Sice Jágr při svém nabitém programu nemá až tak moc času na lenošení, Veronika si dopřeje trošku sluníčka ráda i sama. Své krásné tělo vystavuje na odiv přímo neustále. Nemá se přece za co stydět.

 

 

Přibyde nový člen rodiny?

Jaromír i Veronika zatím o děťátku zarytě mlčí a svůj život ve dvojici si užívají plnými doušky. Dávka humoru jim ale nechybí a spíš, než na děťátku se své rodičovské schopnosti rozhodli vyzkoušet na plyšové opici. Kdo ví, možná se z žertíků stane realita a dvojice se pro společného potomka rozhodne. Kdy to ale bude, ví opravdu jen oni. Zatím to ale vypadá, že si k rodinnému štěstí v pohodě vystačí i sami.

 

Foto:
Instagram.com/verunkakoprivova, Instagram.com/jj68jaromirjagr
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..