Erotické povídky: Vyspala jsem se s někým, s kým jsem neměla: Jedna noc zničila celou moji kariéru

Někdy stačí jeden moment k tomu, abychom si zničily celý život. Dnes vím, že jsem byla hloupá...

Nejvíc se učíme na vlastních chybách
Nejvíc se učíme na vlastních chybách

V té době jsem byla čerstvě po rozchodu a rozhodla jsem si užívat života naplno. Každý víkend jsem trávila ve společnosti kolegů na nějaké akcii a doma jsem přespávala jen příležitostně.

Tento životný styl jsem nechala zajít až tak daleko, že se mi v posteli vystřídalo během několika měsíců vícero mužů. Ačkoli mám po třicítce, měla jsem pocit, že znovu žiju. Nebyla jsem už otrokem svého snoubence a dělala jsem si, co jsem chtěla. Zároveň jsem ale už roky pracovala na povýšení, od kterého mě dělil jen měsíc. Všechno se to ale s tímto životním stylem jaksi zpomalilo. Nic jsem nestíhala a šéf ke mě mírně změnil přístup, ale navzdory tomu mi věřil, až do jednoho momentu.

Udělala jsem největší chybu

Kolegyně mě pozvala po práci na skleničku, a ačkoli jsme se dohodly jen na jedné věci se změnily. Bylo nám tak dobře, že jsem zapomněla na jeden důležitý event, na kterém mělo proběhnout obchodní setkání. Když mi šéf zavolal, aby doladil nějaké informace ohledně večera, procitla jsem. Kolegyně to přehnala tak, že si zavolala taxík, zatímco já jsem se musela zúčastnit. Narychlo jsem se doma převlékla a v "náladě" jsem šla na akci. Člověka, se kterým jsem měla probrat obchod, jsem osobně neznala, a proto když ke mně zezadu přistoupil muž a zeptal se zda mě může pozvat na skleničku, neprotestovala jsem. Lidé pomalu odcházeli, já jsem postupně zapomněla na klienta a věnovala se novému objevu. Když řekl, že jeho "rande" už zřejmě nedorazí, zeptal se mě, zda nebudeme pokračovat u něj na hotelu. Té noci mi bylo všechno jedno. Rozdali jsme si to několikrát a řeknu vám, že byl opravdu dobrý.

Ráno jsem se vzbudila se silnou bolestí hlavy a uviděla prázdnou postel. Na jeho straně zůstal jen lísteček: "Musel jsem odcestovat, děkuji za večer." Později jsem našla několik zmeškaných hovorů od šéfa a vzpomněla si, že jsem se s důležitým klientem nesetkala. Na sms Jak to dopadlo?" jsem odpověděla, že na akci nepřišel. Hned na to mi zavolal a řekl, že ať ho nezkouším, neboť mě lidé z firmy viděli, jak s ním odcházím z akce. Já jsem ale tvrdila, že jsem odešla s jiným mužem. Poté mi poslal fotografii klienta. Udělalo se mi špatně. Byl to ten stejný člověk, se kterým jsem strávila noc. Velká spolupráce se nekonala, a moje povýšení se změnilo na hodinovou výpověď.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..