Kvůli věkovému rozdílu jim nejdřív nedávali šanci: Jaromír Jágr ale vedle své polovičky omládnul, co říkáte?

Ačkoli jim mnozí na začátku nedávali šanci nejen kvůli jejich věkovému rozdílu (19 let), jsou spolu dodnes, a nebojí se mluvit ani o budoucnosti, rodině a dětech.

Ačkoli jim mnozí na začátku nedávali šanci nejen kvůli jejich věkovému rozdílu (19 let), jsou spolu dodnes
Ačkoli jim mnozí na začátku nedávali šanci nejen kvůli jejich věkovému rozdílu (19 let), jsou spolu dodnes

Tolik lásky a pozornosti jako k žádné jiné

Jejich společné fotografie, které zveřejňují na Instagramu svědčí o tom, že jsou si jeden pro druhého velkou oporou, ale stejně tak také láska je z těchto fotografií to, co je okamžitě vidět. Na první pohled drsný hokejista se jí nestydí projevovat svou lásku na veřejnosti a dá se říct, že vedle Veroniky také on sám mládne a zároveň stárne do krásy. Můžeme také směle říct, že to, jak se chová k Veronice, tak se nechoval ani ke svým bývalým. Veronika si ho doslova omotala okolo prstu.

Ačkoli nejsou ještě manželé, pokládají se za rodinu

Proto se nejen česká média stále častěji zmiňují o blížící se svatbě nebo dokonce dítěti na cestě. Tak se ale zdá, že mladičká Veronika, o které se dá říct, že na dítě má přece jen ještě čas, se mateřství nebo manželství nebojí, ale právě naopak. Ale stejně tak to cítí také hokejista, který sebe a Veroniku bere už jako rodinu, o čemž svědčí také komentář k této zábavné fotografii: „Rodina se rozrostla.“

Z hokejisty otec na plný úvazek a z Veroniky skvělá kuchařka

Dokonce sám Jaromír se pro média několikrát vyjádřil, že až bude otcem, zanechá své hokejové kariéry definitivně, aby se mohl naplno věnovat jen dětem a rodině. Ale Veronika nezaostává, což zase dokumentuje také tato fotografie z její sociální sítě, na které je vidět, že se o svého přítele stará, vaří a peče mu chutná a zdravá jídla. Naposledy ho Veronika překvapila také těmito zdravými muffiny a dodala, že její drahý je miluje.

K jiné fotografii svého kuchařského umění zase přidala tento komentář: "Připravená na manželství."

Můžeme říct, že to nejhorší mají tito dva za sebou. Drby ze strany nepřejících i tajnosti ohledně Veroničiny minulosti, kterou média řešily víc než by se slušelo. Dnes mají vše vyjasněné, radují se jen z lásky a z toho, co jim přinese budoucnost. Uvidíme, jak se jejich láska vyvine tento rok...

Foto:
Instagram.com/verunkakoprivova/, Instagram.com/jj68jaromirjagr/
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..