7 důvodů, proč milujeme styl Daniely Peštové: Inspirujte se jejími outfity, které nás zaujaly nejvíc!

Modelka, která je známá v Česku i na Slovenku se během své modelingové kariéry stala jedním z nejznámějších jmen v módním odvětí. Přinášíme vám inspiraci v podobě jejích nezaměnitelných outfitů, které nás baví stále víc.

Vybrali jsme pro vás nejlepší outfity Daniely Peštové
Vybrali jsme pro vás nejlepší outfity Daniely Peštové

Daniela je žena, kterou obdivujeme všechny! Pro její dokonalou postavu, jedinečnou krásu a nestárnoucí půvab. Tentokrát jsme se ale zaměřili na její outfity, které si také zaslouží obrovský obdiv. Však uznejte sami, která dáma má v sobě tolik citu pro módu a styl jako ona?

 

7 důvodů proč milujeme styl Daniely Peštové:

Ví, co jí sluší

Ať už jsou to barvy nebo materiály, které volí, vždy vypadá bezkonkurenčně. Daniela se během působení v modelingu naučila mnoha trikům a radám stylistů a vzala si od nich jen to nejlepší.

Drží si svůj osobní styl

Nepodléhá za každou cenu sezónním trendům, které přichází a odchází rychlostí světla. Klade důraz na kvalitu a efektivnost, a proto se nám její styl tak líbí. Nikdy se neobleče do ničeho nevkusného a vždy si drží status dokonalé dámy.

Nebojí se barev

Daniela je inspirativní a sebevědomou ženou, která se nebojí ukázat svou osobnost v zářivých barvách. Naposledy se ukázala ve společnosti v sytě červeném saku, které ji doslova rozzářilo. Milujeme její způsob, jakým nosí své outfity. Totální diva!

Miluje denim

Daniela je velkou milovnicí denimu a my jsme zase velcí fanoušci jejího stylu. Nestárnoucí klasika v podobě riflové košile a stejných džíns nás nikdy neomrzí. Daniela je ukázkovým příkladem, jak sladit podobné materiály a vypadat přitom dokonale.

Je ztělesněním minimalismu

Obdivujeme ženy, které dokážou propagovat minimalismus a jednoduché outfity tak, jak to dělá Daniela. Bílé tričko a dobře padnoucí džíny jsou zkrátka základem v jejím šatníku. Při pohledu na ni jí nemáme co vytknout.

Má v oblibě ležérnost a pohodlí

Žena, která si nepotřebuje obout podpatky, aby zaujala okolí. Inspirativní kráska si oblíbila pohodlný a jedinečný styl, a to je jeden z důvodů, proč ji uznáváme.

Do kočáru i do vozu

Půvabná Daniela si nemá problém obléct legíny a sportovní bundu. Její dar ale spočívá v tom, že také ve sportovním outfitu vypadá božsky. Nevím, jak to tato módní ikona dělá, ale její outfity jsou zkrátka hodně inspirativní.

Foto:
Instagram.com/daniela_pestova
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..