Surfistky mají jednoznačně nejkrásnější postavy a srší z nich štěstí: Prohlédněte si sexy ženy, které jsou spjaté s přírodou

Nahlédněte do soukromí nejznámějších surfistek světa, kterým byl do vínku nadělen sportovní talent a sexapeal.

Sexy surfistky vás přesvědčí, že tento sport je také pro ženy!
Sexy surfistky vás přesvědčí, že tento sport je také pro ženy!

Slunce, voda, pláž a surfování. I tak by se dal ve zkratce popsat každodenní rituál surferů po celém světě. Sport, který se stal postupně životním stylem, je nejvyhledávanějším letním sportem. Náročná aktivita je nejen stylovou záležitostí, je to životní cesta. Podívejte se spolu s námi na život profesionálních surfistek, které jsou kromě jiného také pořádně sexy!

Přečtěte si: Záhadná tanečnice se sexy pohyby ze známého videoklipu: To, jak vypadá ve skutečnosti, by čekal jen málokdo

Lakey Peterson

22-letá Američanka patří mezi trojku nejlepších surferek světa. Sexy sportovkyně je známou osobností také na sociálních sítích, kde přidává každodenní fotografie z jejího slunečného života. Kráska z Kalifornie je inspirací pro mnohé ženy, jelikož již v nízkém věku vyhrála mnoho soutěží.

 

a

Příspěvek sdílený Lakey Peterson (@lakeypeterson),


Její život vypadá jako z dobrodružného filmu. Cestování, pláž, jízda na surfu a nekonečná zábava. Inspirativní fotografie nám připomínají, že žít se vyplatí opravdu naplno a se vším co k tomu patří.

 

Adrenalin, nespoutané vlny a pocit svobody. Energií nabitá fotografie zachycuje mladou surfistku v akci. Která z vás, by si ráda vyzkoušela tento sport?

 

Sage Erickson

26-letá rodačka z Kalifornie se věnuje surfování už od útlého dětství. Její vyrýsovaná postava, opálená pokožka, zářivý úsměv a blond hříva ji zařazují mezi nejsexy surfistky na světě. Při prohlížení jejích fotografií se ani nedivíme.

 

Sympatická kráska se může pochlubit sexy křivkami a opálenou pokožkou. Není divu, když většinu svého času tráví na pláži nebo ve vodě.

 

Blended margaritas and sunny days > photo @williekessel

Příspěvek sdílený Sage Erickson (@sageerickson),

 

Moment, který stojí za to. Západ slunce na jedné z kalifornských pláží může vypadat i takhle. Zdá se, že tato sexy surfistka opravdu ví, jak si užít každodenní maličkosti a vychutnávat si je.

 

Erica Hosseini

Žhavou adeptkou na nejsexy surfistku světa je tato 29-letá profesionální jezdkyně, která má kromě talentu také nezaměnitelný sexapeal. S dokonalým tělem, souměrnou tváří a přitažlivým úsměvem by mohla klidně konkurovat světovým modelkám.

 

ALL.d.a.y.z.BEACH.d.a.y.z @td_surfboards @sector9 @jackssurfboards @futuresfins

Příspěvek sdílený E R I C A H O S S E I N I (@ericahosseini),

 

Při pohledu na tuto fotku nám je hned jasné, který sport stojí za vyzkoušení. Sexy křivky má tato profesionální surfistka díky tvrdému tréninku.

Mohlo by vás zajímat: 7 věcí, které z vás dělají úspěšné a šťastné ženy: Bod 5 o vás hodně vypovídá, i když nic neřeknete

Inspirativní fotografie, u kterých budete mít chuť odletět někam do tepla. Co tak si na další dovolené vyzkoušet kurz surfování místo ležení u bazénu?

 

Happy Monday Mornings // @symplsupplyco Ⓢ // @pirettebeach // @td_surfboards // @zevnusa // @corey_wilson

Příspěvek sdílený E R I C A H O S S E I N I (@ericahosseini),

 

Foto:
Profimedia, Instagram osobností
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..