Největší lži mužů odhaleny: S tímto vším se nám přiznali

Nikdo z nás není tak dokonalý, jak se může na první pohled zdát. Tyto mužské lži, vás proto pravděpodobně nepříjemně překvapí.

Takhle nepěkně nám občas lžou
Takhle nepěkně nám občas lžou

To, že každý z nás občas zalže je jedna věc, důležitější je to, čeho se naše lež týká a jak jí můžeme druhému člověku ublížit. Tohle jsou pravděpodobně nejčastější a největší lži, které muži ženám kdy řekli.

Mohlo by vás zajímat: Tohle přede mnou manžel 5 let skrýval: O všem mi řekl až náš malý syn

"Na tu rodinnou oslavu nemůžu, necítím se dobře."

Boris je jedním z mužů, kteří přiznali, že se párkrát takhle "nevinně" vyhnuli rodinným oslavám a setkáním s příbuznými, které příliš nemuseli. Přítelkyni jednoduše řekli, že jim není dobře, zůstali doma a celý den strávili před telkou, v tom horším případě s někým jiným.

"Sluší ti to a ne, vůbec si nepřibrala."

Také Martin ví, že ženě těsně před odchodem na akci, nebo jinou společenskou událost není dobré připomínat kila navíc, a hlavně je potřeba outfit pochválit, aby se poté oba dva vyhnuli zpoždění, nebo on sám nemusel absolvovat další módní přehlídku v 10-ti následujících možných outfitech.

"Vyspal jsem se s její nejlepší kamarádkou."

Není pravděpodobně jediným, ale také on podlehnul. David se nám přiznal, že v alkoholovém opojení neodolal kamarádce, která ho už delší dobu sváděla. Jeho současná přítelkyně samozřejmě o ničem dodnes neví a on věří, že to tak zůstane.

"Nemám rád její rodinu."

Navzdory tomu, že Lukáš nemusí rodinu své manželky, nikdy jí to do očí neřekl. Rodinná setkání absolvuje a přežije jen díky tomu, že se ze setkání "kvůli práci" vždy po chvíli vytratí.

"Nechci děti a nechci si ji vzít za manželku."

Ačkoli má Ondřej svou snoubenku rád a je mu s ní dobře, za manželku si ji dle jeho slov nikdy nevezme. Prsten jí dal jen proto, že po letech společného bydlení mu s tím nedala pokoj a teď si užívá to, co je. Do budoucnosti s ní ale nepočítá.

"Jsem jen na ženy."

Po několika pochybnostech z okolí Dušan své přítelkyni neustále tvrdí, že ho přitahuje jen ona a je jen na ženy. Sám ale ví, že pravda je někde uprostřed.

"Nic se nestalo, rozumím, proč si to udělala."

Pokud vám po velké hádce partner řekne, že vám rozumí, častokrát to tak být nemusí. Tomáš tuhle větu používá jen proto, aby se zbavil dalších nesmyslných hádek.

Čtěte také: Jedna rada od muže vám zvedne sebevědomí: Pokud budete takové, muž o vás neztratí zájem

"Podvedl jsem ji na rozlučce se svobodou."

Tohoto kroku Oliver dodnes lituje, ale ví, že čas nevrátí. S manželkou jsou spolu už pět let a dodnes ho trápí výčitky svědomí. Pro klid a dobro obou si tohle tajemství nechal pro sebe.

Myslíte si, že každý ve vztahu toho druhého alespoň jednou oklamal?

Ano
16
Ne
2
Hlasovalo: 18

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..