Proměna této ženy nestála na přísných dietách, ale na triku, který si s radostí osvojíte také vy: Inspirujte se!

Máma už dvou dětí Nikki Rees podstoupila proměnu své postavy a dnes po 2 letech vypadá neporovnatelně v lepší formě. Navíc, jak sama tvrdí, přehnané diety nebo omezování v tom nehrály žádnou roli. V čem byl tedy její trik?

Zdroj: Instagram.com/activelyrees/
Zdroj: Instagram.com/activelyrees/

Žádné diety nebo počítání kalorií

Nikki prozradila, že populární diety nikdy nesledovala a nesleduje, přerušované půsty také ne jsou pro ni a zoufalé každodenní počítání kalorií už vůbec ne. Právě naopak, ještě dodává, že si často dopřeje dort, svůj oblíbený drink Prosecco a sem tam také jiné nezdravé jídlo jako pizzu a hamburgery. Tak se fanouškové dožadují odpovědi na to, díky čemu tedy vlastně zlepšila a vyformovala svou postavu?

Mohlo by vás zajímat: 7-denní výzva, jak se co nejrychleji zbavit faldíků na bocích: Stačí tři minuty pohybu denně a k tomu tyto tipy!

Otázka zní, co potraviny dělají mé hlavě

Jak napsala také pod svou fotografii před a po, kterou se nedávno pochlubila na svém Instagramu: „Rozdíl mezi těmito dvěma fotografiemi není v tom, co potraviny dělají mému tělu, ale to, co potraviny dělají mé hlavě. Před dvěma lety jsem jedla samá nezdravá jídla a sladkosti. Poté jsem začala hledat alternativy. V podstatě ta stejná jídla, ale ve výživnější formě…,“ přiznává Nikki.

Trik je v tom, že umíte rozlišit mezi tím jíst dobře a špatně

„Nechci sledovat nějaký plán, počítat kalorie, nebo přejít na čisté stravování. Pokud přijde den, že mám chuť na dort nebo něco máslového, tak dovolím, aby se to stalo. To neznamená, že se vzdávám svých cílů, ale že nevidím důvod, abych se musela těchto jídel nadobro vzdát. Jde o to, že umíte rozlišit mezi tím jíst dobře a špatně,“ popisuje na sociální sítí dál.

Čtěte také: Tři zásadní chyby, kterým byste se měli před cvičením vyhýbat: Kvůli tomuto často přibíráte

Zdravé tělo začíná zdravou myslí

„Zdravé tělo začíná zdravou myslí. Takže zdravá rovnováha v jídle, jíst, to, co milujete, ale častěji v malých porcích, k tomu cíle, které vás motivují,“ toto je Nikkin recept na úspěch, co se týče úbytku váhy zdravým způsobem. My s ní můžeme jen souhlasit. Protože, která z nás by se chtěla už do konce života dobrovolně omezovat?

Bez pohybu to nejde

Samozřejmě, že bez pohybu se neobešla ani Nikki. Ale, jak přiznává, netrénovala s pocitem viny, ale s pocitem, že je volná. Tak se jí vstávalo o hodně snáz. Nikki preferuje ranní cvičení a k jejím dnes už pravidelným pohybovým aktivitám rozhodně patří jóga a zbytek se kromě jejích ratolestí a rodiny točí hlavně okolo fitness. Nikki ale uvádí ještě jednu skvělou výhodu své proměny: „Jsem, štíhlejší, než jsem bola, ale také silnější, vytrvalejší a rychlejší, než jsem byla.“ My jen dodáme, že zajisté také zdravější.

Nepřehlédněte: 7 doporučení fitness trenéra, jak předejít zmenšení poprsí při cvičení: Pokud dodržíte tyto kroky, zachováte si krásná prsa

Uznávaná inspirace

Nikki dnes u ní doma pomáhá lidem jako je ona, upravit svůj jídelníček a stejně tak také s tréninkem. O rady ji žádá také vícero magazínů, a svou tvář už propůjčila také sportovním značkám. To je jasný znak toho, že to co dělá, dělá opravdu dobře a lidé to oceňují, neboť to funguje. Držíme jí palce i dál.

Foto:
Instagram.com/activelyrees/
Zdroj:
MG, womenshealthmag.com, Instagram.com/activelyrees/

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..