Nestárnoucí modelka Alena Šeredová: Podívejte se, po kom podědila krásu a jak si ji před 40-tkou sama udržuje

Dlouhé roky žije a působí v Itálii, je hodně úspěšná, a navíc rok před čtyřicítkou také pořád opravdu krásná a žádaná.

Zdroj: Instagram.com/alenaseredova/
Zdroj: Instagram.com/alenaseredova/

Modelka v důchodu, herečka, moderátorka a máma dvou synů měla po kom zdědit dobré geny. Ale co si budeme namlouvat, své dělá také správná péče o sebe a své nitro...

Pořád sexy, krásná a charismatická

Bývalá česká vicemiss a někdejší čtvrtá nejkrásnější žena světa, která si vytvořila svůj domov také v Itálii, kde je opravdu žádaná, má těsně před čtyřicítkou sexapealu, šarmu a krásy stále na rozdávání. Za vším ale hledejme vícero atributů, které k tomu přispěly. Ale Alena nejen jako modelka ví, co svému tělu a duši dopřát, aby také v jejím věku vypadala takhle skvěle.

Mohlo by vás zajímat: Tohle, že je modelka před 50-tkou? Známe tajemství mládí, díky kterému se nestydí vystavit na odiv tvář, ale také pozadí

Na tuto značku nedá dopustit

Žena jako Alena dobře ví, že správná péče o svou pleť nejen v mládí, ale po celé roky se později vyplatí. Proto její pleť také před čtyřicítkou vypadá takhle svěže a zdravě také bez make-upu. Je to také díky produktům značky Skinlabobeauty, na kterou nedá dopustit a používá ji nejen na pokožku tváře, ale také na celé tělo.

Dobrá genetika je základ

Správná a poctivá péče o pokožku těla je alfou a omegou, hlavně co se práce modelky, dnes moderátorky týče. Ale není nad kvalitní geny. V tomto případě, při pohledu na Aleninu mámu je jasné, že zaúřadovala také příroda a dobré geny dostala do vínku, co říkáte?

Čtěte také: Demi Moore je sexy i v 54 letech: Podívejte, jaké štíhlé nohy a postavu předvedla naposledy

Pohyb náš/její každodenní

Jelikož je majitelkou takového výstavního pejska, musí se o něj také patřičně starat. Proto při jeho pravidelném venčení, spojí příjemné s užitečným a vyrazí do krásných a dech beroucích italských hor na čerstvý vzduch.

Kromě pravidelné turistiky si ale Alena sama udržuje kondici také jinak. Svou skvělou figuru poctivě trénuje také v posilovně, o čemž svědčí také tato instagramová fotografie.

Rodinná pohoda a vnitřní spokojenost je nejvíc

Ale mohly bychom dělat cokoli a zaručeně bychom navenek nevypadaly tak dobře, pokud bychom na tom nebyly dobře také ve svém nitru. Ačkoli Alena před třemi lety prošla rozvodem s otcem svých dětí, slavným fotbalovým brankářem Gigim Buffonem, dnes je vše už minulostí a Alena se opět usmívá po boku svých kluků a také nového partnera.

Nepřehlédněte: Jennifer Lopez ukázala sexy a výstavní pozadí bez celulitidy: Víme, kterému jídlu se vyhýbá

My jí přejeme, aby jí její krása a vnitřní spokojenost vydržela co nejdéle.

Foto:
Instagram.com/alenaseredova/
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..