Seznamte se s českou modelkou Hanou Jiříčkovou: Taková sexy je ve skutečnosti!

Slyšeli jste už o známé modelce Haně Jiříčkové? Tato dlouhonohá kráska je známá ve světovém modelingu a při pohledu na ni se vůbec nedivíme!

Zdroj: instagram.com/hanajirickova
Zdroj: instagram.com/hanajirickova

České modelky v sobě ukrývají nepopsatelné kouzlo a charisma, které se nedá jen tak naučit. Mezi naše oblíbené modelky, které prorazily hlavně ve světě, patří také půvabná kráska z agentury Elite, Hana Jiříčková. Přesvědčte se, jak moc jí to sluší.

Přečtěte si také: Nestárnoucí modelka Alena Šeredová: Podívejte se, po kom podědila krásu a jak si ji před 40-tkou sama udržuje

Svůdný pohled

Hana Jiříčková je známá hlavně svým pronikavým a svůdným pohledem, kterým nenechá nikoho chladného. Muži jí padají k nohám a ženy jí závidí její nesmírný sexapeal. Přesně takovou je česká modelka, která se může pochlubit spolupracemi se světovými značkami.

Sexy outfity

Transparentní šaty s odvážným výstřihem si může dovolit jen modelka, jakou je uznávaná kráska Hana. Své dokonalé křivky se nebojí odhalit také na veřejnosti a stále působit opravdu okouzlujícím dojmem a vkusně.

Přirozená krása

Hana patří k modelkám z agentury Elite, které srší magickou krásou a přirozeností. Opravdu se nám líbí, že tato žena nepotřebuje vrstvu make-upu k tomu, aby zaujala. Jemné rysy tváře a jiskřivý pohled ji předurčily ke slibné kariéře modelky.

Nepřehlédnutelná

Její zajímavá a netradiční krása způsobuje to, že si Hany zkrátka zaručeně všimnete. Úspěšná česká modelka pracuje hlavně v zahraničí, kam se kvůli kariéře modelky také přestěhovala. Na focení v Londýně všechny oslňovala svou krásou.

Mohlo by vás zajímat: Jak tráví svůj den česká topmodelka Linda Vojtová? Kráska si žije v New Yorku svůj americký sen

Extravagantní osobnost

Rebelská povaha a výjimečná osobnost se znaky, které ji dokonale vystihují. Hana je zkrátka divoký živel, který si život žije podle sebe a nám se to moc líbí. Proč nerozbít stereotyp a nechat se unášet bláznivou náladou?

Foto:
Instagram.com/hanajirickova
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..