Castingy na novou tvář do módní televize: Show Face of Fashion TV odstartovala ve velkém stylu!

Castingy do 5. série Face of Fashion TV už začaly a my vám přinášíme krátký přehled toho, jak to na pražském a bratislavském výběru vypadalo. Podívejte se, jaké adeptky se ucházely o pozici fashion moderátorky v jedné z nejprestižnějších módních televizí.

Zdroj: Vlado Anjel
Zdroj: Vlado Anjel

Móda, krása a luxus. Přesně to je spojené s prací v módní televizi, která má nejen v Česku a na Slovensku, ale také v zahraničí, opravdu prestižní jméno. Být moderátorkou Fashion TV je snem snad každé ženy, která chce pracovat v módním byznysu, setkávat se s mnoha lidmi a přinášet divákům novinky ze světa fashion. Zajímá vás, jako probíhal první casting už páté série televizní show Face of Fashion TV?

Mohlo by vás zajímat: Během chůze dodržte tato 3 pravidla a budete působit sebevědoměji: Můžete je praktikovat každý den

Práce snů

Bratislavský casting na post moderátorky Fashion TV se konal v krásných prostorách hotelu Radisson Blu Carlton, kde se měly potenciální moderátorky představit v co nejlepším světle a oslovit tak ředitelku módní televize Gabrielu Drobovou. Ta nám prozradila, v čem je tento rok jiný!

Náročný výběr

Ředitelka Fashion TV si na casting dopředu pozvala dívky, které ji něčím oslovily a jak sama přiznala, výběr nebyl vůbec jednoduchý. Z více než 500 přihlášených dívek nakonec vybrala užší výběr adeptek. „Máme za sebou casting, kde jsem pozvala 20 dívek z ČR a 20 dívek ze SR. Poprvé jsem změnila pravidla a pozvala jen úzký výběr adeptek. Navzdory tomu jsem měla velký problém vybrat, koho posunout do dalšího kola,“ přiznala Gabriela Drobová.

Interview v angličtině

Mezi první zkoušku dívek už tradičně patřil rozhovor v angličtině, který měl vyzkoušet jejich vědomosti v cizím jazyce. Dívky měly za úkol udělat interview se zpěvákem Thomasem Puskailerem a byznysmanem Gianem Pierem Lo Curtem, který byl osobní asistent Donatelly Versace. To, jak se jim dařilo, si budete moci prohlédnout už v pořadí páté sérii projektu Fashion TV. Máte se na co těšit!

Češky překvapily

Pražský casting se konal v hotelu Emblem, ve kterém se sešlo 20 adeptek na novou tvář prestižní módní televize Fashion TV. Ředitelka Gabriela Drobová se sama vyjádřila, že Praha ji opravdu mile překvapila. „Češky mě tentokrát příjemně překvapily. Nejenže působili průbojněji a jdou si za svým cílem, ale potěšily mě také stylingy, v jakých přišly. Myslím si, že tímto, co se oblékání týče, zachránily reputaci Česka“ dodala s nadšením.

Casting v Praze

Zajímavostí bylo také to, že na pražském castingu probíhalo interview v angličtině trochu jiným způsobem. Adeptky na novou tvář Face of Fashion TV vyzpovídala samotná ředitelka módní televize Gabriela Drobová, která vyzkoušela jejich zdatnost v cizím jazyce.

Inspirujte se: Štěstí není na mapách, ale ve vás: Nad tímto se zamyslete předtím, než se rozhodnete od základu změnit svůj život

Foto:
Vlado Anjel, Arthur Koff, Fashion TV
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..