VIDEO: Okouzlující topmodelka Linda Vojtová: Tato vlastnost podle ní dělá člověka něčím výjimečným!

V rozhovoru s úspěšnou topmodelkou Lindou Vojtovou jsme se dozvěděly více o finalistech letošního Schwarzkopf Elite Model Look 2017. Charismatická kráska z agentury Elite Prague nám také prozradila její recept na úspěch v modelingu. Tímto by se měly řídit všechny budoucí modelky!

Zdroj: Ján Zemiar
Zdroj: Ján Zemiar

Okouzlující, krásná, inteligentní a k tomu všemu také pokorná! Přesně taková je slavná modelka Linda Vojtová, která nám ochotně poskytla rozhovor v zákulisí soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2017. V krátkém rozhovoru pro Feminity prozradila, zda má tipy na vítěze i to, jaké rady by dala začínajícím modelkám a modelům.

Přečtěte si také: Róby z večera Schwarzkopf Elite Model Look 2017: Linda Vojtová odhalila dokonalé nohy, Michaela Kocianová jako princezna

FEMINITY TV: Úspěšná modelka Linda Vojtová o ambiciózních finalistech SEML 2017

Finalisté byli maximálně připravení

Jelikož krásná modelka se v minulosti také zúčastnila finále Elite Model Look, které i nakonec vyhrála, zjišťovaly jsme nakolik je připravená dnešní generace modelek a modelů. „Musím říct, že jsou opravdu připravení nějací kluci nám dokonce řekli, že se na Schwarzkopf Elite Model Look připravovali například už dva nebo tři roky. Mluví perfektně anglicky. Byla jsem překvapená, že většina z nich studuje gymnázium, mají plány jít na lékařskou fakultu a jeden z nich dokonce studuje na ČVUT v Praze. Takže jsou to opravdu vzdělaní lidé, kteří chtějí cestovat, jsou plní života a berou tuto soutěž jako další etapu v jejich životě,“ řekla s úsměvem.

Rada pro všechny začínající modely a modelky

Charismatická Linda nám v rozhovoru prozradila také to, co by doporučila mladým začínajícím modelkám na jejich cestě za modelingovou kariérou. Její odpověď vás mile překvapí. „Já bych asi odporučila, aby zůstali sami sebou, protože v tomto světě se setkají s mnoha názory. Ať jsou sebevědomí, věří sami v sebe a ať dělají to, co chtějí a v co věří. Všechno přijde!“ dodala Linda Vojtová.

Foto:
Ján Zemiar, Archív Elite Bratislava, Instagram.com/lindavojtova, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..