Přední společnost v oblasti řízení budov Insight Home nově součástí významné skupiny Premium Design Group

Insight Home, jedna z předních společností na trhu smart home systémů, je od září 2017 součástí skupiny Premium Design Group, která má za cíl dosáhnout pozice lídra na poli bytového designu pro náročnou klientelu v horizontu tří až pěti let. Začlenění do skupiny má společnosti v následujících třech letech přinést až ztrojnásobení obratu.

Zdroj: Ondřej Pýcha
Zdroj: Ondřej Pýcha

Insight Home patří z hlediska používaných technologií a realizovaných instalací mezi špičky ve svém oboru, přičemž v letech 2015 a 2016 byla zařazena do žebříčku Českých 100 nejlepších firem. Společnost působí nejen v Čechách, ale i na Slovensku, v Polsku nebo Rusku. Jako systémový integrátor nabízí především řešení postavená na světových standardech AMX, Crestron, KNX a WAGO. Insight Home dále spolupracuje s předními architektonickými studii jakými jsou např. Jestico + Whiles, Mimolimit, ADR, D3A, A.I. DESIGN nebo A69 a podílí se na rezidenčních projektech společností DARAMIS, PENTA nebo SATPO.

„Tím, že jsme se stali součástí Premium Design Group, jsme získali silného investičního a obchodního partnera. V souvislosti se zařazením do skupiny si klademe za cíl dosáhnout v následujících třech letech trojnásobného obratu. Chceme růst a toto je správná cesta. Nyní můžeme čerpat z mnohaletých zkušeností a vztahového zázemí významných investorů,“ uvedl Jan Průcha, předseda představenstva společnosti Insight Home.

Od roku 2009 společnost realizovala přes 100 exkluzivních rezidenčních vil a mnoho luxusních rezidenčních projektů. Speciálními projekty byly například vybavení a řízení Protonového centra nebo Galerie Černá labuť, která vznikla pod vedením přední světové architektky Evy Jiřičné.

„Insight Home je silná inovativní značka a lídr v daném segmentu, což skvěle koresponduje s naším dlouhodobým záměrem v oblasti designového a high-end interiérového vybavení. Věřím, že smart home řešení společnosti Insight Home osloví naše stávající zákazníky, kterým tak budeme schopni nabízet širší paletu prémiových produktů a služeb,“ uvedl k realizované investici Jakub Křížek, CEO skupiny Premium Design Group.

Více o skupině Premium Design Group

Premium Design Group, která je od září 2017 novou skupinou na poli bytového designu pro náročnou klientelu, směřuje k vytvoření silného portfolia společností v oblasti výroby a prodeje prémiového vybavení domů a bytů. 

Premium Design Group je společným podnikem majoritních akcionářů Jaroslava Havla, soustřeďujícího své neprávní aktivity pod značkou Czechoslovak Premium Brands, Jana Fidlera a Petra Němce, vlastníků developerské skupiny SEBRE, do jejíž aktivit spadá také úspěšná stavební společnost HINTON, a generálního ředitele skupiny Jakuba Křížka.  

Foto:
Ondřej Pýcha
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..