Česká Miss Nikol Švantnerová získala lukrativní post moderátorky Fashion TV: Víte, jak se jí to podařilo?

Bývalá Česká Miss a také modelka Nikol Švantnerová na castingu módní televize Fashion TV způsobila pořádný rozruch. Ještě před ukončením jako první získala post moderátorky za Českou Republiku.

Zdroj: Vlado Anjel
Zdroj: Vlado Anjel

Nikol Švantnerová je krásná, sebevědomá, a kromě toho také opravdu talentovaná mladá žena. V minulosti se stala misskou, poté modelkou a teď získala lukrativní post moderátorky módní televize Fashion TV.

Přečtěte si také: Stylové Češky, které nás vždy inspirují svými módními outfity: Sexy Krainová, půvabná Bagárová a další

Nikol se momentálně podařilo to, co jen málokomu. Porotci, a hlavně ředitelku Fashion TV Gabrielu Drobovou zaujala natolik, že ji už během třetího kola zvolila za další novou tvář a zároveň moderátorku Fashion TV pro Českou Republiku. Přesvědčila už po kolech castingů, který se konal v pražském hotelu The Emblem, Challenge – natáčení X-Bionic Sphere v Šamoríně a v epizodě Styling – Pierot, Douglas a Premium Fashion Brands.

To, jak se jí to podařilo, se již brzy dozvíte díky stránce módní televize Fashion TV a v druhé polovině října to budete moci vidět na televizní stanici Fashion TV.

V Česku je Nikol považována za obrovskou inspiraci, hlavně co se týče módy a vkusu. Ona sama se v showbyznysu pohybuje už delší dobu, a proto ví, jak a čím zaujmout. Její fanoušci ji doslova zbožňují, jelikož na svém profilu dosáhla už více než 156 - tisíců odběratelů.

Mohlo by vás zajímat: Seznamte se s českou modelkou Hanou Jiříčkovou: Taková sexy je ve skutečnosti!

Na Nikol je sympatické také to, že na sobě neustále pracuje a hodně času tráví také ve fitness centru, kde si zdokonaluje svou ženskou postavu.

Foto:
Vlado Anjel, Instagram.com/nikolsvantnerova_official, Archív Fashion TV
Zdroj:
DD

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..