VIDEO: Třetí kolo Face of Fashion TV na téma stylingu a líčení: Jak to finalistky zvládly?

Další pokračování páté epizody Face of Fashion TV odzkoušelo zdatnost finalistek v oblasti stylingu a líčení. Šest finalistek za Českou a Slovenskou republiku tak mělo ukázat své získané poznatky z těchto dvou disciplín a oslovit svým výsledným lookem porotu.

Zdroj: Vlado Anjel
Zdroj: Vlado Anjel

Hledání nové moderátorky pro prestižní módní televizi Fashion TV už pomalu finišuje a my jsme byly při natáčení další epizody tohoto módního projektu. V prostorách parfumérie Douglas v obchodním domě Eurovea si finalistky vyzkoušely, jaké to je zvládnout přípravu make-upu za 15 minut, bez pomoci profesionálů. Poté si měly možnost vybrat outfit z módního řetězce luxusních značek Premium Fashion Brands a svým výsledným lookem přesvědčit porotu. Výsledek uvidíte již brzy v připravované show Face of Fashion TV a řekneme vám, že už teď se máte na co těšit! Feminity vám ve spolupráci s Fashion TV přináší krátké video, ve kterém nám finalistky prozradily, co považují za módní faux pas i to, jaký typ líčení by si nikdy nezvolily do společnosti.

Mohlo by vás  zajímat: VIDEO: Druhé kolo Face of Fashion TV ve sportovním duchu: Účastnice prozradily, co všechno jsou ochotné udělat

FEMINITY TV: Prohlédněte si rozhovory s finalistkami a přiblížíte si atmosféru třetího kola Face of Fashion TV

Už od 13. října můžete na obrazovkách FashionTV Czech&Slovak sledovat glamour reality show Face of FashionTV V. série. Moderátorem módní show je už známý Bruno Ciberej a všechno má pod kontrolou ředitelka módní televize Fashion TV Gabriela Drobová, která vidí v dívkách velký potenciál.

FEMINITY TV: Ředitelka módní televize Gabriela Drobová o finalistkách Face of Fashion TV

Dívky zůstaly po minulém kole v počtu 6 finalistek, přičemž 3 z nich bojují za Slovenskou republiku a 3 za Českou. V krátkých rozhovorech jsme zjišťovaly, jakému typu líčení a outfitu by se nejraději vyhnuly a co by si naopak zvolily na významnou událost, kde by byl dress code určený ve stylu „black tie“. Odpovědi nás opravdu překvapily a bylo vidět, že finalistky na post nové moderátorky Fashion TV mají v otázkách stylu a líčení úplně jasno.

Přečtěte si také: Česká Miss Nikol Švantnerová získala lukrativní post moderátorky Fashion TV: Víte, jak se jí to podařilo?

Nečekané překvapení

Na konci dne ale nastal moment vyřazování a jedna z finalistek zažila opravdu nečekaný šok. Ředitelka módní televize Fashion TV Gabriela Drobová se rozhodla pro jednu z finalistek za Českou republiku udělat překvapivý krok a už v třetím kole jí nabídla lukrativní post moderátorky Fashion TV. Šťastlivou soutěžící byla Nikol Švantnerová, která je kromě jiného známá také jako vítězka České Miss.

Foto:
Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..