Česká topmodelka Bára Podzimková otevřeně o své pleti: Díky této zpovědi si získala obrovskou přízeň!

Úspěšná topmodelka agentury Elite se na sociální síti otevřela svým fanouškům a získala si velkou přízeň okolí. Půvabná Bára se prostřednictvím Instagramu svěřila mnoha dívkám a ženám, které trápí stejný problém.

Zdroj: Archív Elite Prague
Zdroj: Archív Elite Prague

Vítězka světového finále Elite Model Look 2014 Barbora Podzimková se od dob výhry stala opravdu uznávanou modelkou nejen doma, ale hlavně v zahraničí. Spolupráce s nejprestižnějšími značkami a pravidelná účast na módních přehlídkách pro zvučná jména módních návrhářů jsou pro ni už samozřejmostí a její modelingová kariéra stále roste. Vysoká postava, bezchybné míry a jedinečná krása patří k jejím největším výhodám a Bára je označovaná za jednu z nejkrásnějších českých topmodelek.

Mohlo by vás zajímat: Česká Miss Nikol Švantnerová získala lukrativní post moderátorky Fashion TV: Víte, jak se jí to podařilo?

Upřímný vzkaz

Na sociální síti se ale nedávno svěřila světu s něčím, co ji trápí už delší dobu a neví si s tím rady. Barbora si na svůj soukromý instagramový profil pověsila fotografii, kde je úplně nenalíčená a k fotce přidala také dlouhý popisek, kterým inspirovala mnohé dívky. Známou topmodelku totiž trápí stejný problém jako většinu dívek v jejím věku a tím jsou nedokonalosti pleti. V upřímné zpovědi se přiznala, že už více než rok bojuje s problémy s pokožkou a ví, jak psychicky náročné to je milovat sama sebe.

Inspirace pro ostatní

V inspirativním příspěvku popisuje svůj dlouhý proces trápení s pletí a domlouvá ostatním lidem se stejným problémem, aby si vážili sami sebe a dokázali se mít rádi i navzdory nedokonalostem pleti. „Věřte mi, vím, jak je psychicky těžké pro lidi s kožními problémy, aby akceptovali sami sebe a měli se rádi. Jelikož jsem modelkou a perfekcionistkou, je na mě vyvíjen mnohem větší tlak, protože pleť je společně s mírami u mé práce nejdůležitějším faktorem,“ přiznala krásná topmodelka.

Dokonalost neexistuje

Ve světě modelingu, který světu často ukazuje dokonalé iluze, se mladá modelka přiznala, že se za dokonalou nepovažuje. Svým fanouškům zanechala pěkný vzkaz, kterým chytila za srdce mnohé příznivce. „Věřím, že všechno se děje z nějakého důvodu a já se vždy ve všem snažím najít lekci. Jelikož vždy postuji mé šťastné chvíle a všechny skvělé věci, které se mi staly a oceňuji, rozhodla jsem se přidat také tohle. Vážím si své pleti takové, jaká je. Vážím si sama sebe se všemi chybami a doufám, že také vy si sami sebe vážíte,“ ukončila svou zpověď pěknými slovy.

Přečtěte si také: Seznamte se s českou modelkou Hanou Jiříčkovou: Taková sexy je ve skutečnosti!

Spojení krásy a inteligence

Mladá modelka svým upřímným přiznáním oslovila a potěšila mnoho fanoušků, kteří jí okamžitě zanechali milé komentáře. Tím, že se rozhodla otevřeně mluvit o svém problému s pletí, si získala přízeň lidí z celého světa, kteří bojují se stejnými starostmi. Nejen krásná, ale také opravdu chytrá modelka nás svým příspěvkem chytila za srdce a opravdu mile překvapila. Je úžasné vidět, že také mladá dívka, jakou je Bára Podzimková, dokáže šířit dobro a pomoc po celém světě. Tato inspirativní kráska by mohla být pro mnohé modelky příkladem!

Foto:
Archív Elite Prague, Archív elitemodels.sk, Instagram.com/barborapodzimkova, Ján Zemiar, VisionbyAG
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..